آثار و نشانه ها

مفهوم نماد خورشید در گنج یابی

مفهوم نماد خورشید در گنج یابی

مفهوم نماد خورشید هم به تنهایی مورد استفاده قرار گرفته و هم می تواند تنها نباشد یعنی علامت اولیه یا ثانویه به همراهش استفاده شده باشد. نماد انسان های بلندمرتبه و پادشاهان می باشد. در مکانی که این علامت پیدا شد به سمت طلوع خورشید نگاه کنید، در آن سمت باید قله ای باشد که صبح اولین تلألو نور خورشید به آنجا می افتد. آن نقطه را بررسی کنید و به دنبال علامت بعدی بگردید.

خورشید علامت دفینه حاکم و پادشاه

علاوه بر این، نشانه خورشید برجسته چه به صورت کامل و چه به صورت نصف شده، اشاره به وجود کتابی داخل قبر و یا جوغانی پلمپ شده دارد. این نشانه در حالاتی معدود اشاره به معبدی در زیر زمین دارد. در مواردی که کنار نشانه خورشید بعضی از نمادهای خاص وجود داشته باشد، اشاره به یک خزانه دارد. اگر در نشانه خورشید یکی از شعاع ها، بلندتر از سایر شعاع ها بود برای اشاره به جهت دفینه می باشد و دفینه آن کتاب خواهد بود. اگر خورشید به صورت برجسته باشد و شعاع های آن با هم برابر باشند، اشاره به درب یک اتاق یا وجود غاری در رو به روی نشانه دارد که به عنوان معبد از آن استفاده می شده است.

مفهوم نماد خورشید
مفهوم نماد خورشید

مفهوم نماد خورشید کامل و نماد خورشید نصف شده

اگر یک نشانه خورشید به صورت کامل و یک نشانه خورشید به صورت نصف شده در کنار هم بودند، اشاره به وجود قبر یک مرد دینی و روحانی به همراه نایب آن در منطقه دارد. به طور خلاصه خورشید در ۹۰% موارد اشاره به یک کتاب مهم دینی دارد. اگر در کنار نشانه خورشید جوغانی وجود داشت، کتاب مورد نظر در یک اتاقک می باشد. در تفسیری دیگر اگر خورشید به صورت برجسته بود کتاب در یک صخره می باشد. در حالتی دیگر هم که قطر خورشید بیشتر از ۱ متر باشد اشاره به وجود یک معبد دارد.

برای دریافت تفسیر انواع نماد و نشانه در گنجیابی و دفینه یابی و خرید انواع فلزیاب، طلایاب و گنج یاب فقط کافیست با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ با کارشناسان ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا