آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه T در گنج یابی

مفهوم نشانه T در گنج یابی

با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت عتیقه یاب، همانطور که می دانید دفن کردن دفینه همواره با آثار و نشانه های زیادی همراه بوده است. در این قسمت می خواهیم در بحث آثار و نشانه شناسی مفهوم نشانه T در گنج یابی را بررسی کنیم، نشانه T یک جهت دهنده است. بعضی مواقع این نشانه مانند نشانه صلیب تفسیر شده است. زمانی که نشانه T را پیدا کردید اولین نقطه ای که باید توجه کنید جهت ساق بلند T است. در بعضی دیگر از تفاسیر گفته شده که خط افقی T روی زمین تمثیل جدا کننده مرز جهان چهار بعدی است.

در این تفاسیر ساقی که به طرف پایین است در سمبولیسم به معانی ستون است و تمثیل کننده هر نوع تماس و ارتباط دو طرفه در دو جهان است. در مجموع زمان دیدن این نشانه باید به ارتفاعات کوتاه و بلند منطقه توجه کنید. حالت قرار گرفتن T خیلی مهم است زیرا جهتی که باید در مسیر ادامه دهید را نشان می دهد.

مفهوم نشانه T در گنج یابی
T در گنج یابی

مفهوم نشانه T در گنج یابی ( کارشناس دفینه )

کارشناسی آثار و نشانه گنج و دفینه یابی کاری بسیار تخصصی می باشد که در صورت تفسیر اشتباه ممکن است که از محل دفینه کاملا دور شوید و اهداف خود را گم کنید به همین منظور حتما از کارشناس های معتبر در مکان و یا کارشناس های آنلاین بهره ببرید تا بتوانید دقیق ترین تفسیر را از نماد های خود داشته باشید. کارشناس های کمپانی ikpv به صورت شبانه روزی در خدمت کاوشگران عزیز بوده و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند فقط کافیست با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید. جهت خرید فلزیاب حرفه ای، انواع معدن یاب، گنج یاب پیشرفته و انواع یون یاب را به صورت کاملا اورجینال با گارانتی معتبر دریافت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا