آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه های عددی در دفینه یابی

مفهوم نشانه های عددی در دفینه یابی

یکی از بیشترین نماد هایی که در دفینه یابی و گنج یابی مشاهده می شود علائم و نماد هایی به صورت اعداد هستند که دارای انواع متفاوت زادی هستند و طبیعتا دارای تفاسیر و ترجمه های متفاوتی نیز هستند و تفسیر مفهوم نشانه های عددی در دفینه یابی کار هر کسی نبوده و نیاز به یک کارشناس خبره دفینه یابی می باشد تا بتواند دقیق ترین معنی را از نماد شما به شما ارائه دهد. معمولا این گونه نماد ها مکمل یک نماد دیگر می باشند و یا در کنار آنها و در نزدیکی یک نماد دیگر نیز باید وجود داشته باشند، در غیر این صورت تفسیر این نماد ها کار بسیار دشواری می باشد.

مفهوم نشانه های عددی

نشانه های عددی در دفینه یابی در کنار یک دیگر قرار گرفته باشند ممکن است دفینه در همان نزدیکی قرار داشته باشد پس از تفسیر نماد باید نزدیکی آن را با یک دستگاه حرفه ای فلزیاب به دقت مورد کاوش قرار دهید. نشانه های دفینه، معمولا به دلیل گذر سال های زیاد بخشی از آن ها از بین رفته و یا کمرنگ و محو شده اند که این امر موجب می شود تفسیر آن ها با مشکلات زیادی همراه شود.

به همین علت وجود یک کارشناس خبره ضرورت دارد. همانطور که  در بالا گفتیم این اعداد با توجه معنی آنها به جایی اشاره دارند که یک نماد اصلی وجود خواهد داشت که معمولا دفینه در همان نزدیکی قرار دارد. برخی از مفسرین نیز بر این باورند که این اعداد نشان می دهد که دفینه در چه مسافتی بوده و در چه عمقی قرار دارد که با توجه به نماد تکمیل کننده و نماد اصلی آن و در نظر گرفتن این اعداد به راحتی می توانید به هدف خود دست یابید.

تلفن تماس جهت دریافت مشاوره و صحبت با کارشناس دفینه

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا