آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه موش در دفینه یابی

مفهوم نشانه موش در دفینه یابی

مفهوم نشانه موش در دفینه یابی
مفهوم نشانه موش در دفینه یابی

دانستن خصوصیات نشانه موش در دفینه یابی می تواند به ما، راه رسیدن به دفینه یا انبار را نشان دهد. البته باید بدانید که این نشان و علامت بسیار نادر می باشد و در تمام نقاط ایران دیده نشده است. معمولاً جهت نگاه موش مهم است، اگر دم موش حالت خاصی داشته باشد باید سمت دم را نیز بررسی نمایید.

اگر دم موش صاف باشد، احتمالاً در مسیر نگاه یا دم راهی دالان گونه باید بیابید که در ابتدای ورود، بسیار تنگ و بعد کمی بازتر می شود. چنانچه دو موش وجود داشته باشد که قوس داشته یا پیچیده شده باشند، نشان دهنده آن است که به سمت حرکت و نگاه موش راهی وجود دارد که به دالانهایی پر پیچ و خم منتهی می گردد که در زیر زمین تعبیه گردیده است و اگر دم موش کاملاً مارپیچ باشد به ما می گوید که این دالانها به یک مرکز خاص منتهی می گردند.

اگر چشم موش به صورت برجسته و قوس دار باشد، نشان دهنده وجود یک گورپشته (یک تل خاکی) است که نگاه موش به آن سمت متمرکز شده است و راه ورود از پهلوی این تل خواهد بود. توجه داشته باشید که موش همیشه نشان دهنده محل دفینه و مقبره نیست. و چنانچه در مجاورت آن تصویر خوشه ای گندم و از این قبیل علائم یافت شود، می تواند سمبل وجود یک انبار و محل ذخیره سازی آذوقه نیز باشد .

نمادهای مشابه مفهوم نشانه موش در

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا