آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه لوزی گنج یابی

مفهوم نشانه لوزی گنج یابی

همانطور که می دانید دفن کردن طلا و دفینه ها در گذشته به منظور جلو گیری از سرقت و از بین نرفتن و در امان ماندن آنها بوده است و خب طبیعی است که به منظور یافتن اماکن آنها در بیابان ها ، کوهستان ها و امکانی که دارای ساختمان و یا مشخصه خاصی نبوده است، آنها را با علامت ها و علائمی دفن کنند. امروزه بررسی مفاهیم و بیان تفسیر دقیقی از این نشانه ها کار چندان آسانی نبوده و حتما باید از کارشناسان و متخصصان خبره این عرصه استفاده کنید تا بتوانید دقیق ترین و بهترین تفسیر را از نماد و نشانه خود دریافت کنید. در ادامه با بررسی مفهوم نشانه لوزی در دفینه یابی همراه شما هستیم با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در رابطه با این نماد دریافت کنید.

مفهوم نشانه لوزی

در مفهوم نشانه لوزی که موضوع امروزمان می باشد علامت لوزی به تنهایی استفاده نمی شود و امکان دارد در یک طرفش نقطه چین یا دایره داشته باشد. باید به سمت علامت دوم حرکت کرد و در مسیر علامت بعدی را پیدا خواهید نمود. توجه داشته باشید که باید به تعداد نقطه چین ها قدم برداشته شود. معمولاً لوزی علامت قبر سنگی یا مقبره یک بانوی بلند مرتبه است. اگر نشانه لوزی به تنهایی و بدون علامت دیگری باشد معنی آن این است که در آنجا اتاق یا قبری خالی می باشد.

استفاده از کارشناس دفینه در مفهوم نشانه لوزی

اگر شما هم از علاقه مندان عرصه گنج یابی و دفینه یابی هستید و مایلید تا از بروز ترین انواع دستگاه های گنج یاب ایرانی و فلزیاب های حرفه ای در کاوش های خود استفاده کنید و از خبره ترین کارشناسان در این زمینه استفاده کنید تا بتوانید کاوش هایی دقیق داشته باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات کمپانی ikpv می باشد. این کمپانی با دارا بودن سابقه ۳۰ ساله در این زمینه از با استفاده از با کیفیت ترین مواد و بهترین سیستم های فلزیابی دستگاه هایی با عملکرد بالا تولید و روانه بازار کرده اند.

تلفن تماس : ۰۹۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا