آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه لاکپشت در دفینه یابی

مفهوم نشانه لاکپشت در دفینه یابی

مفهوم نشانه لاکپشت در دفینه یابی :

وجود نشانه لاکپشت در جایی می تواند چند حالت داشته باشد. در بیشتر مواقع لاکپشت در نزدیکی آب قرار دارد. این آب می تواند رودخانه، برکه یا باتلاقی کوچک باشد. چنانچه پشت نشانه لاکپشت رودخانه قرار داشت، جهتی را که لاکپشت نگاه می کند دنبال کنید. و در آن مسیر دنبال سنگی بگردید که رنگ یا شکل سنگ با بقیه سنگ ها فرق داشته باشد. اگر چنین سنگی یافتید زیر آن را بررسی نمایید. لازم است به علائم پشت لاکپشت هم دقت کافی را داشته باشید. همان گونه که سر لاکپشت جهت را نشان می دهد، پاها و دم نیز می تواند جهت را نشان بدهد.

مفهوم نشانه لاکپشت در دفینه یابی
مفهوم نشانه لاکپشت در دفینه یابی

بررسی مفهوم نماد لاکپشت در گنج یابی :

در حالتی که لاکپشت سرش به سمت آب قرار داشت، باید به سمت دم و پاها نگاه کرد و دفینه آن یا درست در زیر دم لاکپشت است یا ۱۳ الی ۱۵ قدم به سمت پشت لاکپشت یک تل خاکی یا برجستگی کوچک خاکی باید وجود داشته باشد. این نوع گنجینه ها در عمق کم قرار دارند. به یک نکته باید توجه داشته باشید و تجربه نیز ثابت کرده که هر کجا علامت لاکپشت استفاده شده به احتمال زیاد در آن مکان تونل و یا غار طولانی باید وجود داشته باشد و در این حالت دفینه دارای ساروج می باشد.

 

خدمات پس از فروش فلزیاب و طلایاب و گنج یاب

تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش۱۰ ساله می باشد. خدمات پس از فروش از قبیل پاسخ گویی تلفنی و حضوری به مشتریان برای رفع اشکال در کار کردن اپراتور با دستگاه یا مشاوره در زمینه های دیگر..

ارسال فلزیاب و طلایاب و گنج یاب به تمامی نقاط کشور

پس از انتخاب محصول مورد نظر ما در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را در هرکجای ایران باشید به شما خواهیم رساند. ۱۸ سال است که با این آدرس درج شده در لیست قیمت خدمت گذار شما هستیم

جهت سفارش طلایاب و فلزیاب و گنج یاب و مشاوره محصول با شماره : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل فرمایید.

جهت دریافت کاتالوگ محصولات شرکت IKPV به شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ در تلگرام پیام دهید

آدرس صفحه ما در اینستاگرام : https://www.instagram.com/felezyab777
آدرس سایت فلزیاب لند : https://irdetecting2.ir/
تماس با ادمین در تلگرام : https://t.me/Felezyabforosh
آدرس کانال تلگرام فلزیاب ۱۳۳ : https://t.me/felezyab777

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا