آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه عصا در گنج یابی

مفهوم نشانه عصا در گنج یابی

مفهوم نشانه عصا در گنج یابی نشان عصایی که به شکل بر آمدگی می باشد، مثل نقشه آن منطقه است. گذرگاه یک راه قدیمی را می تواند داده باشد. در جهت عصا (چرخش عصا) در محیط اطراف، موارد غیر طبیعی را باید به دقت بررسی کرد. از طرفی ممکن است عصا، شکل غار یا تونل را به ما داده باشد. در این صورت باید سنگلاخ هایی که احتمال وجود غار در نزدیکی اش باشد و یا مکان هایی که پوشیده شده اند به خوبی بررسی شوند. پیشنهاد می کنم به سنگلاخ هایی که طبیعی جلوه می دهند دقت زیادی بکنید.

ابزار مناسب در مفهوم نشانه عصا در گنج یابی

با توجه به توضیحات بالا کوچک ترین اشتباه در تفسیر ممکن است شما را به کلی از دفینه دور کند پس استفاده از کارشناس مجرب و مفسر خبره یکی از اولین مواردی است که هر کسی در گنج یابی باید به آن دقت ویژه داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که هر گنج یاب حرفه ای به آن نیاز دارد دستگاه گنج یاب مناسبی با توجه به محیطی که قصد دارید در آن به کاوش بپردازید است، دستگاه گنج یابی که بتواند در عمق های مختلف عملکرد خوبی داشته باشد، بتواند در محیط مرطوب و زمین های شور دچار اختلال نشده و با عملکرد صحیح مکان دقیقی از گنج و دفینه به شما بدهد.

 نحوه تهیه ابزار مناسب

در بالا ضرورت وجود یک مفسر خوب و دستگاه گنج یاب حرفه ای را برایتان توضیح دادیم، در نظر داشته باشید که نباید به هر شخصی با هر ادعایی اعتماد کنید بسیارند افرادی که بواسطه اعتماد غیر اصولی، توسط افراد کلاه بردار مورد اخاذی قرار گرفته اند. شرکت ikpv یکی از معتبر ترین کمپانی های تولید دستگاه های حرفه ای گنج یاب و طلایاب در خاورمیانه است که بیش از ۲۰ سال سابقه در این زمینه دارد و با بکار گیری مجرب ترین کارشناسان اقدام به طراحی و تولید این دستگاه ها نموده و همواره با عزمی راسخ کوشیده تا نیاز های هم وطنان عزیز را مرتفع سازد.

تمامی محصولات این کمپانی دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است که خود به تنهایی دلیلی موجه برای مورد اعتماد بودن دستگاه های این شرکت ایرانی است. شایان ذکر است این شرکت با استفاده از متخصصین خبره تفاسیر نماد ها و نشانه های شما را به دقیق ترین صورت ممکن انجام میدهد، فقط کافیست جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس بگیرید.

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰***۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا