آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه شمشیر در گنج یابی

مفهوم نشانه شمشیر در گنج یابی

مفهوم نشانه شمشیر در گنج یابی اگر طول شمشیر کوتاه باشد، مسافت نزدیک باید جستجو شود. اگر طول شمشیر بلند باشد، مسافت دورتر جستجو می گردد. مفهوم نشانه شمشیر در گنج یابی گاها نشانه قبر بوده و گاها نیز به عنوان نشانه تکمیل کننده می باشد. مفهوم نشانه شمشیر در گنج یابی عموما نمادگر مرد جنگجو می باشد. نشانه قبر می باشد. برای نشان دادن قهرمانی و جوانمردی از آن استفاده می شود. ولی بر اساس تغییر و جایگزینی تمدنها و حکومت ها، پس مانده های قدیمی را خراب کرده و بیشتر نمادهای شمشیر را نابود کرده اند.

اگر مزار نیز یافت شود، احتمال پیدا شدن چیز با ارزشی در آن کم می باشد. در این میان، حتما باید شکل شمشیر را با صلیب تشخیص داد و از هم جدا در نظر گرفت. دسته ی شمشیر اندازه گیری می شود. و در جهت برعکس شمشیر، باید قدم نهاد. هر سانتی متر را باید در ۶۸ تا ۷۲ سانتی متر ضرب کرده، و باید به جهت جلو حرکت کرد. مفهوم نشانه شمشیر در گنج یابی قسمت نوک شمشیر (به غیر از دسته) اندازه گیری می شود. نتیجه اندازه گیری ضربدر ۷۸ می شود. باید به تعداد عدد به دست آمده در جهتی که شمشیر نشان می دهد، قدم برداشت.

مفهوم و تفسیر نشانه شمشیر

همانطور که می دانید عمل تفسیر و ریشه یابی نشانه ها در دفینه یابی امری بسیار تخصصی و پیچیده می باشد که نیاز مند تجربه بسیاری است و گاها حتی با ذره ای تفسیر اشتباه که شاید به چشم نیاید ممکن است شما به کلی از محل دقیق دفینه دور شده و هرگز موفق به پیدا کردن آن نشوید، پس ضرورت و الزام به همراه داشتن یک کارشناس و متخصص تفاسیر در دفینه یابی را درک کردید. کمپانی بزرگ و معتبر ikpv علاوه بر سالها تجربه در زمینه طراحی و تولید بهترین دستگاه های گنج یاب و طلایاب و دفینه یاب، در زمینه مشاوره و تفسیر انواع  آثار و نشانه های دفینه،با استفاده از کارشناسان با تجربه و مجرب، نیز سرآمد بوده و در خدمت شما عزیزان است.

جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع دستگاه های دفینه یاب و گنج یاب فقط کافیست با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا