آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه زین اسب یا سنگ پالان

مفهوم نشانه زین اسب یا سنگ پالان

اولین مفهوم نشانه زین اسب باید روی زین بنشینید و به رو به رو نگاه کنید. اگر سنگ مورد نظر به درستی تشخیص داده شده و واقعاً زین اسب یا سنگ پالان باشد، باید در برابر شما یک کوه یا صخره سنگی قرار داشته باشد که نظر شما را به خود جلب کند. باید به محل صخره رفته و به روی قله یا نوک آن بروید. در آنجا باید به دنبال در پوشی باشید که روی آن دارای نقطه چین است. آن را بردارید، به احتمال بسیار زیاد دفینه زیر درپوش است.

دومین مفهوم نشانه زین اسب

روی زین بنشینید و به مقابل خود نگاه کنید. باید در رو به روی خود سنگ های زیادی روی هم ریخته شده باشند.آنجا به دنبال یک یا دو علامت دیگر بگردید.

سومین مفهوم نشانه زین اسب

روی زین بنشینید و به رو به رو نگاه کنید. ۳ قدم یا ۱۱ قدم جلوتر یک سنگ بزرگ یا یک تل خاکی (تپه بسیار کوچک) باید وجود داشته باشد. زیر سنگ یا مرکز تل را بکاوید.

 نشانه چهارم

روی زین بنشینید و به پشت سرتان نگاه کنید. اگر در پشت سرتان بر روی تخته سنگی تصویر اسب حکاکی شده است، به آنجا بروید و درست زیر پای اسب را بکنید.

نتیجه گیری

در پایان باید به شما عزیزان بگوییم که تمامی تفاسیر موجود در محیط اینترنت ناقص اند و بعضا ممکن است به طور کلی غلط باشد پس به هر مطلبی اطمینان نکنید و بهتر است با یک کارشناس و متخصص آثار و نشانه مشورت کنید. باید در نظر داشته باشید که اطلاعاتی که شما از نشانه به کارشناس می دهید ممکن است با اصل نشانه تفاوت زیادی داشته باشد چرا که جزئیات ریز از چشم افراد غیر متخصص  پوشیده میماند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ در تماس باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا