آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه دایره های تو در تو در دفینه یابی

مفهوم نشانه دایره های تو در تو در دفینه یابی

در نشانه دایره ها در دفینه یابی باید زیر دایره اصلی حفره ای باشد که پلم شده و روی آن هم قوزک دارد که کامل نشان می دهد. این دایره از ساروج است و روی درب اتاق یا دخمه گذاشته شده و مسدود شده پس باید آن را تخریب کرده و به اتاق نفوذ کنید…. این آثار مربوط به مکان های سنگ خیز و جنگلی است که قطر دایره آن بسیار زیاد است و شیار دور آن ۲ الی ۳ سانت فرو رفته و پایین آن حالت آبراه دارد که آب جمع نشود.

مفهوم نشانه دایره های تو در
مفهوم نشانه دایره

اگر دقت کنید متوجه خواهید شد روی قسمت پله خورده دایره یک ریز است که مربوط به هواکش است پس اگر دقت بیشتری کنید متوجه خواهید شد که باید زیر این دایره حفره ای باشد که پلم شده و روی دایره هم قوزک دارد که کامل نشان می دهد این دایره از ساروج است و روی درب اتاق یا دخمه گذاشته شده و مسدود شده پس باید آن را تخریب کرده و به اتاق نفوذ کنید اشیاء مورد نظر داخل اتاق می باشد .

مفهوم نشانه دایره های تو در تو نظریه اول

نشان دایره های تو در تو عموما خطر و تله را معنی می دهد. هنگام حفر کردن باید مواظب بود و دقت کافی به خرج دهید.

مفهوم نشانه دایره های تو در تو نظریه دوم

پیچیدن و یا بغل کردن منطقه خاصی را نیز نماد می کند. همانند نماد دیگر دایره ها، به معنای قدرت نیز می باشد. نشان دهنده این موضوع می باشد که مکانی غیر از این مکان فعلی وجود دارد که با مکان اول ارتباط دارد.

نظریه آخر

اگر در مقابلش تخته سنگی وجود داشته باشد، زیر تخته سنگ باید مشاهده شود، اگر نباشد، زیر تخته سنگی که نشانه حکاکی شده را مشاهده کنید. اگر دقیقا مقابلش تپه کوچک یا فرورفتگی وجود داشته باشد، آنها را باید کاوش کرد.

مفهوم نشانه دایره های تو در
مفهوم نشانه دایره

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا