آثار و نشانه ها

مفهوم مقبره های ساختگی در گنج یابی

مفهوم مقبره های ساختگی در گنج یابی

مقبره های ساختگی در گنج یابی یکی از روش های معروف اختفاء مقبره های ساختگی در گنج یابی هستند. از آنجا که قبلا در پستی جداگانه به مقبره ها پرداختیم، در اینجا تنها نظرشما را به این نکته جلب می کنیم که جوامع ارمنی و راهزنان به خاطر اطلاع از ضعف مسلمانان در خصوص قبر و مزارها، پول و اموال خود را در این محل ها دفن کرده و بعدا برای باز پس گیری مراجعت می نمودند. به همین خاطر این قبرها را به شکل های مختلف درست می کردند. همچنین به خاطر وجود فرهنگ بد و آباد در فرهنگ مردمان ما، نام های افراد مقدس را بر روی مزارها نهاده به حفظ آنها کمک می کردند.

مقبره های ساختگی در گنج یابی
مقبره های ساختگی در گنج یابی

در مورد این قبرها نیز باید دقت کنید امکان دارد قبر یک مسلمان به اشتباه تخریب گردد بهترین کار این است که پس از تحقیقات لازم در خصوص قبر بودن یا نبودن آن و احتمال وجود خزانه در قبر قلابی با استفاده از یک دستگاه گنج یاب حرفه ای اقدام به کاوش نمایید برای کار در این محل باید مجوز داشته باشید. قبرهای قلابی معمولا دراز بوده و با دیگر قبر ها هماهنگ نیستند. صندوق های ساخته شده برای قبرها با توجه به عظمت فرد آرمیده ساخته می شده اند  دقت داشته باشید این مزار ها با مزار های مشابه اشتباه گرفته نشود.

مقبره های ساختگی در گنج یابی و مقبره ها در تومولوس

تومولوس ها مقبره های اشخاص مهم هستند که در طراحی تومولوس ها از یک  نقشه ای خاص استفاده شده که این نقشه ها بیشتر بر اساس کواکب ، لانه حیوانات الگوبرداری شده است. معمولا اکثر تومولوس ها دارای یک راه ورودی هستند که با متراژهای مختلف از تپه به داخل آن راه دارد.

نکته مهم این مطلب این است که همه تومولوس ها دست سازند و از هر جایی سوراخ کنید به یک چیدمان می رسید و فکر می کنید از آنجا باید وارد شوید در صورتی که قبلا اصلا تپه ایی وجود نداشته و فقط زمین صاف بوده که در حدود ۱۰ الی ۱۵ متر و بسته به اهمیت مرده زمین را سوراخ می کردند و جنازه یا جنازه ها را دفن می کردند با اموال در اتاق یا اتاقکهای مختلف و بعد از پلمپ اتاق پر می کردند و به سطح زمین می آمدند و روی آن مکان یک تمولوس می ساختند و یک قاعده تقریبا کلی در خصوص تومولوس این است که عمق مقبره دقیقا به اندازه ارتفاع تمولوس از سطح زمین می باشد.

 

خدمات پس از فروش فلزیاب و طلایاب و گنج یاب

جهت خرید دستگاه گنج یاب می توانید با شماره های زیر تماس گرفته تمامی محصولات این شرکت دارای گارانتی پشتیبانی و خدمات پس از فروش 11 ساله می باشد.

09917579030

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا