آثار و نشانه ها

مفهوم علامت ضربدر در دفینه یابی

مفهوم علامت ضربدر در دفینه یابی

مفهوم علامت ضربدر در دفینه یابی توسط برخی از افراد علامت ضربدر را نقطه نهایی معلوم شده می دانند ولی ما در اینجا به شدت مخالف این قضیه هستیم. دلیلش هم این موضوع می باشد که بررسی ها و تحقیقات زیادی صورت گرفته  است که روی علامت های ضربدر کرده ایم. متوجه شدیم که کلکی برای جهت دادن اشتباه و دور کردن از هدف می باشد. نکته ای که باید دقت شود این است که در جهت مخالف علامت ضربدر (ساق های متفاوت ضربدر) باید بررسی را شروع کرد.

مفهوم علامت ضربدر
مفهوم علامت ضربدر

مفهوم علامت ضربدر در آثار و نشانه های گنج یابی و دفینه یابی

در گنج یابی این علامت یکی از پیچیده ترین نماد ها می باشد که مفسرین  بسیار متذکر شده اند که این نماد  بیشتر به جهت گمراهی کاوشگران ایجاد شده است. همانطور  که می دانید علامت ضرب در نشان دهنده پایان، مقصد، یک مکان مورد نظر می باشد، اما در این مورد به دلیل گمراه کردن کاوشگران از این نماد استفاده شده است که حتما باید توجه داشته باشید که با این تصور که دفینه آنجاست؛ نماد را از بین نبرید. هر چهار سوی علامت ضرب در مهم بوده و باید در سمت آنها به جستجوی یک درخت و یا تخته سنگ و هرچیز غیر طبیعی باشید، معمولا در آن مکان یک نماد دوم وجود دارد که آن نماد شما را به گنج خواهد رساند.

علاوه بر ابن، در ساق های متفاوت علامت ضربدر و یا در جهت مخالف آن به تخته سنگ ها باید دقت شود. نظر دیگر اگر علامت ضربدر از ۷ سانتی متر کوچکتر باشد نقطه نهایی است. اشیاء جستجو شده در ۱۵ متری اطراف ضربدر می باشد. اگر در اطراف علامت ضربدر علامت دیگری باشد، فاصله بین شان اندازه گرفته می شود، هر سانتی متر به منزله یک قدم بوده و در جهت نشانه حرکت می کنیم، اشیاء و دفینه های جستجو شده آنجاست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا