آثار و نشانه ها

مفهوم علامت سوار کار در گنج یابی

مفهوم علامت سوار کار در گنج یابی

مفهوم علامت سوار کار
savar kar

قبل از بررسی مفهوم علامت سوار کار در گنج یابی بهتر است برای آشکار تر شدن مسئله، مقدمه ای بر دفینه، دفینه یابی، و انواع نماد ها و نشانه های گنج یابی داشته باشیم.

همانطور که میدانید دفینه و گنج به اشیای با ارزشی گفته می شود که در سال های بسیار دور صاحبان آن ها به منظور حفاظت از بلایای طبیعی و دزدان و غارتگران آنها را دفن می کردند، که بعد از مدتی دوباره به سراغ آنها رفته و آن گنجینه ها را در بیاورند که به علت های مختلف مانند مرگ نوانسته و آن دفینه ها مدفون ماندند.

در ایران به دلیل پیشینه و تمدن غنی و ثروت آن، امر حفاظت از دفینه ها نیز رواج فراوانی داشته است، از آن رو دفینه یابی و گنج یابی نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفه است. صاحبان این دفینه ها برای پیدا کردن گنجینه های مدفون شده خود و گمراه نشدن در اطراف آنها علامت ها و نشان هایی می گذاشتند که از آنها به عنوان نشانه های گنج و دفینه یاد می شود.

مفهوم علامت سوار کار

در گذشته بسته به نوع دفینه، نوع مکان، زمان و دلایل مختلف دیگر صاحبان دفینه ها آنها را با نماد ها و علامت های مختلفی پنهان و مدفون می کردند، برای اطلاع بیشتر میتواند از اینجا نماد های مختلف در دفینه یابی و گنج یابی ببینید. یکی از علامت ها و نشانه های کمتر دیده شده در دفینه یابی علامت و نشانه سوار کار است که در ادامه با هم آن را بررسی می کنیم.

در نشانه سوار کار باید به تمامی قسمت های بدن اسب و سوار کار آن دقت و توجه ویژه ای داشته باشید. نحوه قرار گیری پاها، دم، سر دم، یال و گوش اسب، جهت سر و نگاه اسب، حالت بدن و پا های سوار کار، جهت پاها، دست و سر و نگاه سوار کار، این که سوار کار شلاق دارد یا ندارد. اگر به سمت حرکت این سوار کاران یک تخت باشد که در حقیقت قبرستان گبری است. باید تمامی موارد گفته شده را به دقت بررسی کنید که با توجه به بقیه نشانه ها ممکن است از یک یا چند نشانه گمراه کننده استفاده کرده باشند.

تفسیر آثار و نشانه

به طور کلی شدیدا به شما توصیه میکنیم که برای تفسیر دقیق نماد ها و نشانه های سوار کار حتما از کارشناسان خبره تفاسیر دفینه یابی استفاده کنید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. و بعد از تفسیر دقیق نشانه ها قطعا برای پیدا کردن محل دقیق دفن گنجینه و دفینه به دستگاه گنج یاب و دفینه یاب حرفه ای نیاز دارید، شرکت ikpv با بهره بری از کارشناسان مجرب و دستگاه های حرفه ای با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید دستگاههای  حرفه ای در خدمت شما عزیزان است.

برای دریافت مشاوره رایگان و خرید انواع گنج یاب های ارزان و حرفه ای فقط کافیست با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا