آثار و نشانه ها

مفهوم سنگ عروس در دفینه یابی

مفهوم سنگ عروس در دفینه یابی

با سلام به همراهان همیشگی وب سایت دفینه یاب، امروز می خواهیم یکی از نماد های کم یاب و مهم را در دنیای گنج یابی و دفینه یابی را به شما معرفی کنیم و مفهوم سنگ عروس در دفینه یابی را بررسی کنیم با ما همراه باشید.

در ابتدا باید در نظر داشته باشید که تمامی تفاسیر موجود در اینترنت و تفاسیری که توسط مفسران به صورت تلفنی و با بیان ویژگی های نماد توسط شما ارائه می شود به صورت نسبی بوده و نمی توان به طور دقیق به آنها استناد کرد و حتما باید از یک کارشناس به صورت حضوری در محل بهره ببرید تا بتوانید دقیق ترین تفسیر را از نماد بدست آورید.

مفهوم سنگ عروس در دفینه یابی
مفهوم سنگ عروس در دفینه یابی

مفهوم سنگ عروس در دفینه یابی

این سنگ در اصل نماد مجسمه نیم تنه زن و یا عروس هم به آن گفته می شود است که به ندرت دیده شده و بسیار کمیاب می باشد. مفهوم سنگ عروس در دفینه یابی به اشکال مختلفی تفسیر شده است اما دقیق ترین تفسیر بدین صورت می باشد که در دو طرف آن نماد که سینه های آن زن است به صورت کاسه تو رفته حکاکی شده و رو بروی آن باید درخت کهن سالی باشد که ممکن است با فاصله کم یا فاصله زیادی از نماد قرار گرفته باشد، نماد سینه زن به معنی دفینه می باشد.

اگر سینه زن موجود باشد بر روی نماد، دو عدد گوهر یا الماس در سینه جا ساز شده است که باز کردن آن نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد اما اگر سینه نباشد و جای آن خالی باشد و یا حفره و یا فرورفتگی به جای سینه باشد و همچنین درخت کهن سال در رو بروی آن باشد دفینه در ۱٫۵ قدم بعد از درخت به سمت خود سنگ می باشد که به متراژ ۸۰ سانت هم نمی رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا