آثار و نشانه ها

مفهوم دو شاخه سنگ در دفینه یابی

مفهوم دو شاخه سنگ در دفینه یابی

مفهوم دو شاخه سنگ در دفینه یابی در قدیم از آثار های مختلف به معانی مختلفی استفاده می شد و هر آثار معنی خاص خود را داشت ولی در هر منطقه از چند آثار به یک معنی استفاده می شد و مانند زبان امروزی که از هر شهر با شهر دیگر تفاوت وجود دارد و هر شهر با لهجه محلی خود صحبت می کند در ﺁن زمان ﺁثار ها بدین گونه بود که یک نوع از این ﺁثار ها دو شاخه سنگ بود.

مفهوم دو شاخه سنگ
مفهوم دو شاخه سنگ

این سنگ هم مانند سنگ کاسه است و معنی قبر و یا مسیر جلو را نشان می دهد البته با این تفاوت که دو شاخه سنگ وقتی طلوع ﺁفتاب به ﺁن تیغه کند اگر به صورت ایستاده باشد جایی را که سایه دو شاخه سنگ به زمین تیغه می کند قبر است ولی اگر سنگ به صورت خوابیده و با شیب ملایم به زمین برسد باید ظرف ﺁبی در قسمت شیار ﺁن ریخت هر جا که مسیر ﺁب تمام شد قبر هم همان جاست. این گونه قبرها معمولا در متراژ ۸۰ سانتی متری هستند.ولی اگر در وسط دوشاخه سنگ سنگی دیگر بود باید از پشت به نوک سنگ تیز لایه دوشاخه را نگاه کرد که مسیر روبرو را نشان می دهد.

مفهوم دو شاخه سنگ

همانطور که در بالا مشاهده کردید این علامت یکی از علائم و آثار مهم در دفینه یابی و ردیابی گنج به شمار می آید، پس آن را دسته کم نگرفته و حتما از یک کارشناس دفینه یابی در آن محل استفاده کنید و حتما یک دستگاه گنج یاب حرفه ای به همراه داشته باشید تا بتوانید نقاط حساس و مهم را کاوش کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از کاوش خود دریافت کنید. برای خرید گنج یاب و یا مشورت با کارشناسان ما تنها کافیست با شماره زیر تماس بگیرید.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا