آثار و نشانه ها

مفهوم دزدان دریایی در گنج یابی

مفهوم دزدان دریایی در گنج یابی

در گذشته افراد بسیاری صاحب ثروت زیادی بودند که به دلیل نبودن مکان های امنی همچون بانک های امروزی، ساده ترین روشی که وجود داشت مخفی کردن آنها در زیر زمین بود، که برای مردمان آن زمان روش خوبی نیز محسوب می شود. در این مقاله می خواهیم به مفهوم دزدان دریایی در گنج یابی اشاره کنیم، با ما همراه باشید.

مفهوم دزدان دریایی در گنج یابی
مفهوم دزدان دریایی در گنج یابی

افراد این ثروت را به روش های مختلفی کسب می کردند و روش دزدان دریایی غارت کشتی های تجاری را بوده است، و در خشکی نیز دزدان و راهزنان کاروان های تجاری و اموال قبیله های کوچک کوچ نشین را غارت کرده و آنها مجبور بودند که این گونه اموال غارت شده را در جاهایی که پیدا کردن آنها به سادگی ممکن نبود پنهان یا مدفون کنند تا بدست دیگران نیفتد و از گزند دشمنان خود در امان باشند.

مفهوم دزدان دریایی در گنج یابی

این افراد برای اینکه بعد ها بتوانند اموال و گنجینه های پنهان شده خودشان را بیابند مجبور بودند با استفاده از علایم و نشانه هایی که فقط خود آنها مفهوم آن را درک می کردند استفاده کنند. همچنین آنها برای جلو گیری از سرقت احتمالی اشیای دزدی خود و برای اینکه اشخاصی غیر از خودشان نتوانند این گنجینه ها را بیابند، از علایم و نشانه های گمراه کننده و هم چنین تله های مرگبار مختلفی استفاده می کرده اند تا تنها خود قادر باشند به آنها دست یابند.

گنج پژوهان امروزه با دنبال کردن علایم و نشانه ها سعی به تفسیر آنها دارند و تا حدودی هم در این راه موفق شده اند چرا که با صرف وقت زیاد در نهایت منجر به افزایش تجربه آنها شده و قادر به تفسیر حدودی این علائم می شوند، هم چنین به منظور افزایش درصد موفقت آنها با کمک گرفتن از فلزیاب ها طلایاب، گنج یاب و خرید آنها از نمایندگی های فلزیابی معروفی همچون فلزیاب تهران و فلزیاب شیراز و نمایندگی ikpv و استفاده از دیگر ابزارها اقدام به کاوش می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا