آثار و نشانه ها

مفهوم خط و خطوط روی سنگ در دفینه یابی

مفهوم خط و خطوط روی سنگ در دفینه یابی

مفهوم خط و خطوط روی سنگ در دفینه یابی یک خط راست به ما جهت می دهد. یک یا چند خط پر پیچ و خم بصورت موج، این را بیان می کند که باید در جهت آب جستجو و بررسی انجام داد. دو خط افقی، و در وسط آنها یک خط عمودی و در بین آنها نشان یک دایره، نشان دهنده ورودی یک غار می باشد.

دو خط عمودی و در وسط آنها یک خط افقی و در بین آنها یک دایره خبر دهنده ی یک غار تله دار می باشد. دو خط افقی و چهار خط عمودی و در بیرون خطوط یک دایره باشد نشان این است که در اطراف یک غار دهن بسته شده وجود دارد. چهار خط عمودی و یک خط افقی نشان دهنده ی یک مزار شامل دفینه می باشد. سه خط عمودی و یک خط افقی و یک نشان هلال نشان دهنده یک غار شامل زهر و تله می باشد.

بررسی مفهوم خط و خطوط روی سنگ در شرکت IKPV

همانطور که می دانید تمامی تفاسیر درون اینترنت ناقص اند زیرا موارد حساسی مانند آثار و نشانه های گنج یابی را نمی توان با توضیحات مختصری درباره آن به طور کامل و دقیق تفسیر کرد و قطعا دچار نقص هایی می شود که خب کوچک ترین تفاوت و نقض ممکن است به طور کلی شما را از گنجینه دور کند پس شما را به استفاده از یک کارشناسان و متخصص در این زمینه در حین کاوش توصیه می کنیم.

از این رو  شرکت IKPV برآن شده تا با استفاده از کارشناسان مجرب و با تجربه تفاسیری دقیق از نماد ها و آثار و نشانه های گنجینه های شما داشته باشد و شما را در رسیدن هر چه سریع تر به هدف مورد نظرتان یاری کند. این کمپانی موفق با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه های گنج یاب و طلایاب در خدمت هم وطنان عزیز بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان فقط کافیست با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا