آثار و نشانه ها

مفهوم خانه در دفینه یابی

مفهوم خانه در دفینه یابی

مفهوم خانه در دفینه یابی برای گنجینه های شخصی مکانهای خیلی مهمی بودند . انسانها جواهرات و پول ،اشیاء با ارزش خود را در نزدیک ترین محل ممکن به خانه خود دفن می کردنند تا بتوانند به راحتی آن را کنترل کنند و در جلوی چشم خود مخفی می کردند این کی رفتار طبیعی است. با این حال شخص مخفی کننده گنج سعی خواهد کرد که جاهایی را انتخاب کند تا کسی به آن محل شک نکند این برای شخص مخفی کننده گنج خیلی مهم بوده است. وقتی که خانه را می خواهیم جستجو کنیم اول از همه جستجو خودمان را از این نقاط شروع می کنیم.

مفهوم خانه در دفینه یابی
مفهوم خانه در دفینه یابی

این سئوال مهم را باز هم از خودمان می پرسیم که ( اگر من بودم گنج را کجا مخفی می کردم ) خیلی وقت ها جواب صحیح دادن به این سئوال ممکن نخواهد بود زیرا بیشتر وقت ها زاویه دید و طرز فکر کردن انسان ها با هم فرق می کند. شاید مکانی که برای شخصی خیلی مهم باشد برای شخص دیگری اصلا مهم نباشد در این جور مکانها صاحب مال ، مال خود را چه در داخل خانه و یا چه در باغچه حیاط خود بگذارد در هر صورت جایی را انتخاب خواهد کرد که همیشه جلوی چشمش باشد.

مفهوم خانه در دفینه یابی

بخاطر همین پنجره های اتاق خواب را به راحتی خواهد دید . جاها و نقطه هایی که از پنجره اتاق زاویه دید آنجا را داشته باشد می تواند مال خود را مخفی کند. مکانهای اصلی خانه که می تواند مکان مخفی کردن گنج باشد به ترتیب زیر است مکانهایی که در آنجا غذا و نان می پختند (اجاق ها). در این جور مکانها همانطور که مال می تواند دقیقا زیر آتش باشد در داخل دودکش نیز می تواند باشد و یا کنار خاکستر اجاق نیز می تواند باشد زیر پله ها… وقتی که اینجور مکانها را بررسی می کنید همانطور که پله ورودی به خانه را بررسی می کنید در داخل، پله های طبقات بالایی را هم به دقت بررسی کنید. مهمترین نقطه پله ها آخرین پله ویا از آخر سومین پله است .

مخصوصا پله هایی که با سنگ و قلوه سنگ پر شده خیلی مهم هستند ورودی درها… در ورودی، از مکانهایی است که خیلی از انسان ها به آنجا شک نمی کنند. دری که به بیرون باز می شود زیر قسمت ورودی داخل را به دقت بررسی نمایید.

پنجره های اتاق در گنج یابی

درخت های داخل حیاط با عمر طولانی … این درختان بیشتر ممکن است درخت توت ، گلابی ، و گردو باشد . و بعضی وقت ها درخت هایی با عمر طولانی مثل کاج ، سرو کوهی ، گلابی وحشی نیز می تواند باشد . زیرا این درخت ها و یا مسافتی مشخص شده از این درختها را باید با دقت بررسی نماییم. اگر به این نوع درختها در مورد گنجینه شک کردیم. از طرف خانه به درخت نگاه می کنیم و در همان جهت حدودا ۳ – ۵ – ۷ قدم و اطرافش را جستجو می کنیم و اگر از کی نوع درخت دو یا سه و یا چند عدد باشد در این حالت سعی خواهیم کرد که در بین درخت ها کی ارتباط هندسی درست کنیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا