آثار و نشانه ها

مفهوم جوغن گرد در دفینه یابی

مفهوم جوغن گرد در دفینه یابی

مفهوم جوغن گرد در دفینه یابی
hole

مفهوم جوغن گرد در دفینه یابی نشانه قبر نیست بلکه نشانه چاه پلمپ شده است، همانظور که در کتاب نماد ها و نشانه هم نوشتم هر جوغن گردی نشانه قبر نیست وبعضی موقع ها نشانه چاه پلمپ شده می باشد. خوب چه خصوصیاتی این نشانه را با نشانه قبر جدا می کند پس بدون معطلی وارد جزئیات می شویم مهمترین مساله این است که باید جوغن نشانه چاه عمیق و متقارن باشد. جوغن ها ممکن است همیشه عمیق نباشد ولی حتما باید متقارن باشد.

دیگر مسئله پر اهمیت هم تفاوت در قطر بالا و پایین جوغن هست . قسمت بالا پهن و پایین باید باریک باشد معمولا نصف قطر بالای جوغن با کل قطر پایین جوغن مساوی است بطور خلاصه اینطور بگم که دهانه دو برابر کف جوغن است در این نوع کنده کاری ها جوغن به سمت پایین بصورت متقارن باریک میشود . مسئله دیگر هم عمق آن است . اگر از جوغن های معمولی متقارن تر و عمیقر باشد میتوانیم بگوییم که نشانه چاه است دقت کنید که نباید بیشتر از نشانه دور بشوید چاه در نزدیکی نشانه باید باشد این را هم فراموش نکنید که این نشانه باید تنها باشد و در کنار این جوغن های دیگری وجود نداشته باشد که در اینصورت نشانه قبر می باشد.

تفسیر مفهوم جوغن گرد در دفینه یابی

اگر شما هم جزو افراد و کاوشگران حرفه ای گنج و دفینه هستید باید بدانید مهم نیست که نویسنده چه ادعایی دارد شما همواره باید باید در نظر داشته باشید که تفاسیر موجود در اینترنت هیچ وقت کامل نیستند و در هنگام کاوش و برخورد به نشانه های دفینه باید حتما یک کارشناس و مفسر نماد های دفینه یابی به همراه داشته باشید زیرا در غصر این صورت و در صورت اشتباه متوجه شدن حتی ذره کوچکی از تفسیر، ممکن است به طور کلی از دفینه دور شوید.

برای مشاوره و دریافت تفسیر نماد ها و نشان های دفینه یابی و خرید طلایاب و گنج یاب حرفه ای و ارزان فقط کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید. لازم به ذکر است تمامی محصولات ما دارای ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است.

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا