آثار و نشانه ها

مفهوم جدول چهارخانه بروی سنگ در دفینه یابی

مفهوم جدول چهارخانه بروی سنگ

بررسی مفهوم جدول چهارخانه بروی سنگ در دفینه یابی:

نظر اول : این سنگهایی که به نام سنگ dama شناخته میشوند، به محاسباتی نیاز دارد. این نشانه به طور قطع رمزگشایی نشده است. با یک نشانه کمکی دیگر بیشتر معنا می دهد. عموما نماد تونل های زیرزمینی و یا راهرو می باشد. ممکن است به دفینه های راهزنان نزدیک باشد. در هر حال به دلیل نشان دادن مکانهای زندگی انسانها باید مهم تلقی شوند. جدول چهارخانه بروی سنگ در دفینه یابی نظر دوم : نشان یک راه خطرناک و غیر مستقیم می باشد.

این شکل نماد دخمه های زیر زمینی و یا راهروها می باشد. مژده زندگی و حیات زیر زمین را نیز می دهد. ولی این نشانه به تنهایی ما را به هدف نرسانده و باید دنبال نشانه ای دیگر باشیم. جدول چهارخانه بروی سنگ در دفینه یابی نظر سوم : قطعا نشان مزار می باشد. در اطرافش باید یک جستجوی دقیق انجام شود.

مباحث تکمیلی مفهوم جدول چهارخانه بروی سنگ

در ادامه باید خدمتتان عرض کنیم که دو اصل مهم و اساسی در فراید گنج یابی وجود دارد که بسیار نیاز است تا توجه ویژه ای به آن داشته باشید اولین نکته که باید مد نظر قرار دهید، ترجمه اصولی و دقیق نماد ها و نشان های دفینه است، پیشنهاد میکنیم که برای تفاسیر نماد ها به هر کسی اعتماد نکنید  زیرا اگر مفسر فرد نا آگاهی باشد ممکن است شما را به طور کلی از هدفتان دور کند و اگر به کار خود وارد باشد ممکن است شما را با تفاسیر اشتباه به عمد از دفینه دور کند تا خود بتواند دفینه شما را خارج کند، پس مهم است که از کارشناسان مجرب و مورد اعتماد استفاده کنید.

نکته دومی که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید استفاده از دستگاه طلایاب و گنج یابی است که بتواند در تمامی شرایط آب و هوایی و جنس زمین بدون افت دقت و کیفیت، کاوش کند، دستگاهی که بتواند بهتر از دستگاه های همرده خارجی خود عمل کند و در عین حال با توجه به قیمت های گزاف دستگاه های خارجی دارای قیمت پایین و بصرفه ای باشد.

 برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا