آثار و نشانه ها

مفهوم تپه سنگ ریزه در دفینه یابی

مفهوم تپه سنگ ریزه

با ما با تفسیر مفهوم تپه سنگ ریزه در دفینه یابی همراه باشید. در دنیای گنج یابی و دفینه یابی علائم و نماد های بسیار زیادی وجود دارد. که هر کدام از آنها دارای یک تفسیر جداگانه و معانی جدا گانه می باشد که ترجمه آن نماد ها کار هر کسی نبوده و همانطور که در همه زمینه ها و به عنوان مثال تعمیر خودرو شما باید به یک تعمیر کار و یک متخصص مکانیک مراجعه کنید در دفینه یابی و گنج یابی نیز به همین صورت می باشد و برای کشف و شناسایی دفینه ها و تفسیر نماد ها و شناختن انواع نماد ها نیاز به متخصص و کارشناسان خود در همین زمینه دارد.

پیشنهاد می کنیم که حتما از کمپانی های معتبر درخواست کارشناس و متخصص کنید. به عنوان یکی از معتبر ترین کمپانی های موجود در ایران که دارای سابقه بسیار طولانی می باشد کمپانی آی کا پی وی می باشد که دارای سابقه 25 ساله در این زمینه می باشد.

تفاسیر مفهوم تپه سنگ ریزه در دفینه یابی

یکی از نماد هایی در این عرصه زیاد دیده می شود و کاوشگران زیادی با این نماد برخورد کرده و به دنبال راهی برای تفسیر آن هستند مفهوم تپه سنگ ریزه می باشد که دارای دو تفسیر کاملا متفاوت از یکدیگر می باشد، در تفسیر اول نماد به مفهوم مزار اشاره دارد که توصیه شده است دفینه ای در آن وجود ندارد و به واسطه مزار بودن آن مکان تاکید زیادی شده است که از آن مکان دور شده و کاوشی در آن صورت نگیرد.

در تفسیر دوم آمده است که به دلیل تاکید و مزار بودن آن مکان ها احتمال وجود دفینه بسیار زیاد می باشد، شما باید دنبال یک نماد دوم در آن مکان باشید و تمام منطقه را به دقت جستجو کنید، پیشنهاد کارشناسان ما به شما استفاده و کاوش منطقه با استفاده از یک دستگاه گنج یاب حرفه ای می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا