مقالات فلزیاب

برترین شرکت های فلزیاب | لیست شرکت ها

برترین شرکت های فلزیاب | لیست شرکت ها

برترین شرکت های فلزیاب
برترین شرکت های فلزیاب

لیست معرفی برترین شرکت های فلزیاب:

  • فلزیاب Minelab
  • فلزیاب OKM
  • فلزیاب LORENZ
  • فلزیاب Fisher
  • فلزیاب Delta Pulse
  • فلزیاب Teknetics
  • فلزیاب XP Metal Detectors
  • فلزیاب Bounty Hunter

فلزیاب Minelab

 واقع در حومه شهر Salisbury در جنوب استرالیا قرار گرفته است که به اعتقاد بسیاری از فروشندگان دستگاه فلزیاب، بهترین و نوآورترین سازنده دستگاههای فلزیاب در دنیا میباشد. این شرکت بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید فلزیاب و طلایاب و سایر دستگاههای امنیتی همواره جز برترین های این حوزه بوده و با قاطعیت میتوان گفت سیستم های تولیدی این شرکت بهترین فلزیاب های بازار هستند.

فلزیاب OKM

 آلمان در سال ۲۰۰۲ در شهر آلتنبورگ (Altenburg) ایالت تورینگن آلمان واقع در ۴۵ کیلومتری جنوب لایپزیگ تاسیس شد و در زمینه های دستگاه فلزیاب ، رادار های نفوذی زمینی ، تجهیزات الکترونیکی زمین شناسی و دیگر تکنولوژی ها شروع بعه فعالیت کرد. این کمپانی در اوایل فعالیت خود توانست با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا دستگاه هایی بسیار دقیق و با کیفیتی تولید کند که توجه تمامی فعالان عرصه فلزیابی را به خود جلب کند. این شرکت در زمینه دستگاه هایی نظیر صنعتی ، تفریحی ، امنیتی ، کاوشی و … شروع به طراحی و تولید کرد.

فلزیاب LORENZ

در ادامه معرفی برترین شرکت های فلزیاب ، به  می رسیم که یکی از پیشروترین شرکت های تولید فلزیاب ، معدن یاب ، گنج یاب و سیستم های امنیتی است. این شرکت واقع در هانوفر ، مرکز ایالت فدرال نیدرزاکسن (ساکسونی سفلا) است. محصولات این شرکت از بیشترین محبوبیت در بین کاوشگران برخوردار بوده و در عین حال دارای بالاترین کیفیت و دقت میباشند.

فلزیاب Fisher

 به عنوان زیر مجموعه کمپانی Bounty Hunter امریکا فعالیت میکند و دستگاههای تولیدی این شرکت همواره جزء بهترین ها و مورد اعتماد ترین های این عرصه هستند. این شرکت در سال ۱۹۳۱ توسط Dr. Gerhard R. Fisher در شهر Palo Alto ایالت California آمریکا تاسیس شد.

فلزیاب Delta Pulse

شاید یکی از شرکت های تولید کننده فلزیاب که کمتر شناخته شده ،  می باشد که در شهر Varna بلغارستان با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی و تولید فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب مشغول به فعالیت است. عمده شهرت این کمپانی به خاطر ساخت فلزیاب های دور برد ( Distant locator ) است. محصولات تولیدی این شرکت از کیفیت و دقت بالایی برخوردار بوده و مورد تایید کاوشگران با تجربه است.

فلزیاب Teknetics

 یکی از برترین شرکت های فلزیاب و گنج یاب در آمریکا و جهان می باشد. این شرکت در شهر El Paso ایالت تگزاس آمریکا قرار دارد. این شرکت کارخود را در سال ۱۹۸۳ آغاز و در سال ۱۹۸۹ جز اولین تولید کنندگان فلزیاب در تگزاس شد. این شرکت اکنون به عنوان یکی از زیر مجموعه های کمپانی Bounty Hunter فعالیت میکند و یکی از مهمترین ویژگی های محصولات تولیدی این شرکت رابط کاربری بسیار آسان این فلزیاب ها نسبت به دیگر فلزیاب های هم رده است.

فلزیاب XP Metal Detectors

شرکت XP Metal Detectors  از نوآور ترین شرکت ها در عرصه تولید فلزیاب بوده که واقع در شهر Tolosan فرانسه است. ویژگی بارز این شرکت تولید محصولات با طراحی های نوین و به روز است. اکثر فلزیاب های تولیدی این شرکت کاملا بیسیم بوده و از طراحی ارگونومیک  بهره میبرند.

فلزیاب Bounty Hunter

 یکی از بزرگترین شرکت های فلزیاب در عرصه طراحی و تولید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب می باشد. این شرکت واقع در شهر El Paso ایالت تگزاس در غربی ترین نقطه کشور آمریکا قرار دارد. این شرکت طیف وسیعی از فلزیاب ها و گنج یاب ها را برای کاربرد های مختلف از جمله فلزیاب های تفریحی، فلزیاب های پیشرفته، حفره یاب و معدن یاب و …برای کاوشگران حرفه ای و مبتدی طراحی و تولید میکند.

این مطلب با موضوعات زیر مرتبط است :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا