مقالات فلزیاب

معدن یاب ایرانی حرفه ای با قابلیت های ویژه

معدن یاب چیست ؟

همانطور که از اسم دستگاه معدن یاب مشخص است، یک دستگاه برای کشف معادن در امکان مختلف است که دارای پیچیدگی های بسیار و انواع مختلفی می باشد. همانطور که می دانید کشور ایران یکی از معدنی ترین کشور های جهان است به همین علت عرصه معدن یابی در آن رواج زیادی دارد. در واقع روند و طرز کار دستگاه های معدنیاب بسیار شبیه به انواع دستگاه های فلزیاب و گنج یاب می باشد به همین منظور برخی از افراد اقدام به کشف معادن با استفاده از دستگاه های فلزیاب و طلایاب معمول استفاده می کنند که این کار اشتباه است و باید از گنج یاب و فلزیاب حرفه ای که دارای قابلیت تفکیک و تشخیص حجم و عمق هدف باشد استفاده کرد.

معدن یاب
معدن یاب

معدن یاب ایرانی

در این بخش می خواهیم یک دستگاه معدن یاب ایرانی حرفه ای را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آن نه تنها قادر خواهید بود تا معادن مختلف را در اعماق زمین شناسایی کنید، بلکه می توانید حتی ریز ترین اهداف را نیز سنس و کاوش کنید. دستگاه گنج یاب، طلایاب آنتارس یک فلزیاب پیشرفته و قوی می باشد که قادر است تا انواع اهداف را با تفکیک بسیار حرفه ای شناسایی و کشف کند. علیرغم آموزش استفاده از این دستگاه توسط کارشناسان فروش این مجموعه، طرز کار با این دستگاه بسیار راحت بوده و نیاز به دانش قبلی نمی باشد. دستگاه گنج یاب پیشرفته antares قادر است تا نقطه زنی کوچک ترین اهداف را نیز برای شما انجام دهد.

عمق نفوذ این گنج یاب ایرانی تا ۱۲ متر مفید می باشد که دارای پایداری و ثبات بالا و عالی در انواع زمین ها می باشد که این دستگاه را به یک دستگاه حرفه ای جهت کاوش در تمامی مناطق بدل می سازد. باید در نظر داشته باشید که این دستگاه فلزیاب یک فلزیاب تصویری بوده که قادر است تا تصاویر با کیفیتی را به کاوشگر ارائه دهد که حتی ریز ترین اهداف نیز مشخص می کند. همچنین این دستگاه از کویل های مختلف برای کاوش در اعماق مختلف و اهداف گوناگون با سایز های گوناگون پشتیبانی می کند.

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا