مقالات فلزیاب

مرکز فروش فلزیاب

مرکز فروش فلزیاب

کشور ایران به عنوان یکی از کهن ترین سرزمین خاور میانه و جهان؛ دارای تاریخچه بسیار کهن و غنی می باشد. این کشور همواره به دلایل مختلف و مکشوفات مختلف به عنوان مهد ظهور تمدن و شهر نشینی جهان شناخته شده و به اثبات رسیده است. از این رو وجود دفینه و گنج در آن یکی از انکار ناپذیر ترین موارد می باشد. همان طور که مشاهده می کنیم؛ روزانه دفینه های زیادی توسط افراد مختلف کشف و پیدا می شود. این موضوع نیز دلیل و اثبات خوبی بر قدمت این کشور می باشد. از این رو وجود مرکز فروش فلزیاب در آن یکی از الزامات و ضروریات می باشد.

مرکز فروش فلزیاب
مرکز فروش فلزیاب

مرکز فروش فلزیاب

در کشور ما به دلایل یاد شده؛ کمپانی های زیادی مشغول به فعالیت در آن می باشند. از رو مراکز فروش و ارائه خدمات مربوطه به وفور یافت می شود.

برای آن دسته از کاوشگرانی که ممکن است این سوال به وجود آید که دستگاه های فلزیاب دارای چه تفاوتی با یکدیگر می باشند. و می توان از یک فلزیاب خارجی در کاوش ها استفاده کرد؛ باید بگوییم که؛ دستگاه های طلایاب و ردیاب ها؛ بسیار وابسته به شرایط اقلیمی هر مکانی می باشند. از این رو کمپانی های مختلف قبل از تولید انبوه محصولات خود؛ همواره به دفعات ؛ دستگاه های خود را در آن محیط تست کرده و رفع ایراد می کنند. اما به دلیل عدم توانایی کمپانی های خارجی در ورود و تست دستگاه های خود در خاک ایران؛ گنج یاب خارجی توانایی عملکرد با ثبات و بالایی در ایران را ندارند. به همین دلیل استفاده از فلزیاب ایرانی باید یکی از اولویت ها باشد.

آشنایی با یکی از بهترین مراکز خدماتی فلزیاب

کمپانی آی کا پی وی با احداث دو نمایندگی فلزیاب شیراز و فلزیاب تهران؛ با تولید محصولات فلزیاب اورجینال و اصل و ارائه با کیفیت متریال؛ توانسته نیاز کاوشگران وسیعی از کشورمان را برطرف سازد. در ادامه برخی از محصولات این دو نمایندگی را مشاهده و جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر در تماس باشید.

09917579030_09917579020

  • فلزیاب ZICCO X1،
  • فلزیاب PV IMAGING،
  • فلزیاب AJM IMAGING،
  • فلزیاب AUR 370،
  • فلزیاب RICHEL M-40،
  • فلزیاب ANTARES IMAGING

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا