مقالات فلزیاب

مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب

مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب

همه ما می دانیم که برای دستیابی و موفقیت به اهداف خود در گنج یابی؛ به طور حتم به یک و یا حتی در برخی موارد به چند دستگاه فلزیاب داریم. از این رو آشنایی با یک مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب خوب می تواند تاثیر زیادی در خرید موفقیت آمیز و به طبع لمس یک کاوش خوب و دارای نتیجه مثبت؛ داشته باشد. در بازار کمپانی های زیادی در این عرصه فعالیت می کنند. کمپانی هایی که در غالب اوقات بدون داشتن تخصص و تجربه کافی در این عرصه فعالیت می کنند. اکثر تولید کنندگان تنها به دلیل سود بالایی که در تولید و فروش این محصولات وجود دارد؛ اقدام به ورود به این عرصه می کنند. موارد زیادی نیز در تعیین قیمت این محصولات نقش دارند. مواردی که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب
مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب

مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب معتبر

آشنایی با یک مرکز و کمپانی که دارای تخصص کافی در این عرصه باشد؛ در میان موج عظیمی از افرادی که دارای هیچ گونه اطلاعات و تخصصی نمی باشند و تنها مطالبی کتابی و حفظ شده ای را برای خریداران شرح می دهند؛ می تواند بسیار مفید باشد. در اغلب موارد مسئولیت این موضوع تماما به عهده خریدار می باشد. علت اصلی ایجاد فرصت برای کلاهبرداران؛ بی اطلاعی و یا کم اطلاعی خریداران و کاوشگران می باشد. که کلاه برداران از این فرصت به نفع خود استفاده می کنند.

تنها راه جلوگیری از این موضوع؛ استفاده از تجارب دیگران و مطالعه در این زمینه می باشد. عجول نبودن و تحقیق کافی؛ می تواند بسیار مثبت واقع شود. همان طور که می دانید عرصه فلزیابی به دلیل نداشتن یک مرجع قانونی ناظر بسیار آسیب پذیر می باشد. از این رو کاوشگران باید همواره دقت کافی داشته باشند. این روز ها؛ در دنیای اینترنت می توان به مطالبی دست یافت که؛ سطح دانش کاوشگران را تا حد زیادی افزایش داد. به همین خاطر می توان از اینترنت؛ به عنوان یک منبع دانش همیشه در دسترس؛ یاد کرد.

چرا فلزیاب ها دارای قیمت بالایی می باشند؟

اکثر کاوشگران به دلیل قیمت بالای دستگاه های فلزیاب؛ توانایی خرید یک دستگاه فلزیاب خوب را؛ از کمپانی های معتبر ندارند. از همین رو به ناچار در اغلب موارد به خرید فلزیاب بی کیفیت و با تبلیغات رنگین روی می آورند که در همان لحظات و ساعات ابتدایی کاوش؛ متوجه عدم دقت و یا عدم کارکرد صحیح دستگاه شده که متاسفانه در آن زمان هیچ راه برگشتی برای آنها وجود نخواهد داشت. اما چرا و به چه دلیل قیمت دستگاه های فلزیاب بالا می باشند. در این بخش از مقاله به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

برای بررسی و پرداختن به این موضوع که چرا و به چه علت قیمت دستگاه های فلزیاب بالا می باشند؛ به صورت کلی به تیتر ها و عناوین آن ها اشاره خواهیم کرد. چرا که پرداختن و صحبت در مورد آنها و بررسی کامل آنها؛ شاید از حوصله و صبر خوانندگان عزیز بیرون باشد.

 • تخصصی بودن این امر و نایاب بودن آن ها
 • متریال و مواد اولیه گران قیمت
 • قیمت گذاری و تعیین سود از سوی تولید کننده
 • بالا بودن و تفاوت ارزش ارز (در فلزیاب های خارجی)
 • هزینه های حمل و نقل (در فلزیاب خارجی و ایرانی)
 • افزایش قیمت به واسطه تعیین سود واسطه ها
 • افزایش قیمت در دستگاه های دارای گارانتی
 • قابلیت ها و ویژگی های مختلف و کاربردی دستگاه ها
 • تولید توسط چند مجموعه و احتساب سود آنها
مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب
مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب

بررسی خرید از مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب(با گارانتی)

به طور حتم با موارد عنوان شده و وضعیتی که در بازار های این محصولات وجود دارد؛ که همه شما عزیزان نیز از آن مطلع هستید. خواندن عنوانی با متن فلزیاب ارزان قیمت آن هم با ضمانت و گارانتی معتبر؛ از یک کمپانی و تولید کننده معتبر؛ به طور حتم تعجب آور خواهد بود. اما این موضوع کاملا حقیقت دارد و در این بخش به توضیح و صحبت در این رابطه خواهیم پرداخت و شما را با یکی از معروف ترین کمپانی ها با این صفات و ویژگی ها؛ آشنا خواهیم کرد. از این که تا این جای مقاله با ما همراه بوده اید از شما سپاس گذاریم.

کمپانی IKPV (آی کا پی وی) یکی از قدیمی ترین فعالان در تولید و عرضه فلزیاب در کشور می باشد. این مجموعه با داشتن سابقه ای بیش از 20 سال به طور حتم پیشرفت چشمگیری در این عرصه و تولید فلزیاب داشته است. این موضوع را می توان در محصولات بی نظیر و با کیفیت؛ در قابلیت و عملکرد با ثبات و عالی آنها و همچنین خدمات پس از فروشی که آنها ارائه می دهند؛ به راحتی و وضوح مشاهده کرد. این مجموعه دارای انواع محصولات فلزیاب و گنج یاب و طلایاب حرفه ای می باشد که لیستی متشکل از 70 نوع فلزیاب را متشکل می شود.

برخی از نقاط قوت این مجموعه

شما می توانید انواع محصولات فلزیاب حرفه ای را که متناسب با اهداف؛ نیاز ها؛ میزان سرمایه و قدرت مالی و خرید شما باشد را؛ خریداری نمایید. با توجه به تعداد این محصولات به راحتی می توان دریافت که تمامی نیاز ها و شرایط ها پوشش داده خواهند شد. از مهم ترین دلایل پیشرفت و موفقیت این کمپانی در این راه؛ می توان به کیفیت بالای محصولات؛ ارائه آموزش های کاملا رایگان و همچنین همراهی با کاوشگران تا انتهای مسیر؛ ارائه خدمات پس از فروش بی نظیر 10 ساله؛ ارائه گارانتی 1 ساله معتبر و قیمت پایین محصولات آن اشاره کرد.

علت پایین بودن قیمت محصولات این مجموعه

علت این که این کمپانی را برای معرفی به شما دوستان انتخاب کردیم. در وهله اول کارایی و کیفیت بالای محصولات و در وهله بعدی قیمت مناسبی بود که تمامی دستگاه های این مجموعه دارا می باشند. اما به چه دلیل محصولات این کمپانی دارای قیمت های پایین و مناسبی می باشند. در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

 • تولید صفر تا صد دستگاه ها توسط خود کمپانی
 • عرضه و فروش مستقیم دستگاه ها توسط خود کمپانی و حذف واسطه ها
 • توجه و در نظر داشتن نیاز ها و توان مالی مشتریان و کاوشگران
 • حذف هزینه های حمل و نقل
 • ایجاد امکان خرید و قدرت خرید
 • ایجاد یک بازار رقابتی و اجبار به افزایش کیفیت توسط سایر فروشندگان
مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب
مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب

برخی از محصولات معروف این مرکز فروش فلزیاب و گنجیاب

 • فلزیاب AJM BUGLE
 • فلزیاب AJM 13300
 • فلزیاب RICHEL M-20
 • فلزیاب ANTARES
 • فلزیاب AUR 370

کلام آخر

هدف اصلی و نیت ما از انتشار این مقاله؛ این بوده است که شاید در این بازار شلوغ و پر هیاهوی این روز های دنیای فلزیاب؛ و در زمانی که قدرت خرید نه تنها کاوشگران؛ بلکه تمامی مردم در تمامی موارد و موضوعات به شدت کاهش یافته است؛  توانسته باشیم کمکی به کاوشگران عزیزان کشورمان کرده باشیم تا؛ قادر باشند یک دستگاه فلزیاب خوب. با قیمت مناسب خریداری نمایند.

اما طبق موارد یاد شده در سطر های بالا؛ همواره به یاد داشته باشید که مسئولیت اصلی خرید دستگاه فلزیاب اصل؛ همواره به عهده خریدار می باشد. پس تا جای ممکن از عجول بودن بپرهیزید. در خرید های خود مشورت و تحقیق را یکی از اولین اولویت های خود قرار دهید. و همواره در نظر داشته باشید که فارغ از صحبت های فروشنده؛ حتما دستگاه فلزیاب مورد نظر خود را در مکان های واقعی و محیطی خارج از فروشگاه تست کرده و عملکرد آن را مشاهده و بررسی نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا