آثار و نشانه ها

مار با جوغن در دفینه یابی

مفهوم آثار  و نشانه ی مار با جوغن در دفینه یابی

مار با جوغن در دفینه یابی

بر روی سنگی ماری را که زبانش بیرون بود یافتید و در قسمت سرش نیز یک کاسه وجود داشت نشانه مار با جوغن معنی است که در جلوی دید مار یک چاهی وجود خواهد داشت و دقیقا در ته دیواره چاه یک سنگ بزرگ یا ساروج که به منزله در ورودی استفاده شده وجود خواهد داشت که در آن اتاقک دفینه ما خواهد بود.

در این قسمت باید در چاه مواظب تله مار باشیم چون دهان مار بیرون بوده و به تله اشاره می کند. پس جوانب احتیاط یادمان نرود. مکان حفاری اشتباهی نیز در تصویر کاملا نمایان است پس دقت کنید که اتاق دفینه در ته چاه با مواد ساروجی یا سنگ بزرگ نمایان می شود و در عمق ۵ – ۷ متری ارتفاع این چاه می باشد ( بنا به شرایط منطقه نیز ارتفاع ممکن است بیشتر یا کمتر باشد ).

مار با جوغن در دفینه یابی
مار با جوغن در دفینه یابی

مار با جوغن در دفینه یابی

این نشان در طبیعت به وفور یافت می شود و تمامی کاوشگرانی که به این نشان رسیده اند راه زیادی را برای آرزوی خود طی نموده اند اما رسیدن به این نشان به این معنی نیست که شما به این گنج دسترسی پیدا کرده اید و هنوز شما راه زیادی را برای رسیدن به هدف خود یا همان آرزویتان دارید. این نشان مار دفینه ای بر پر بار می باشد که باید رد شرق این چشمه ای وجود داشته باشد اگر چشمه وجود داشت، دفینه زیر خود شکم مار است اما اگر نبود کار شما کمی سخت می شود اما شما می توانید از کمک گرفتن یک کارشناس در محل کار خود راحت کنید.

کارشناس دفینه

کارشناسان زیادی در فضای مجازی وجود دارند یا حداقل می توان اینطور گفت که افراد زیادی مدعی این هستند که کارشناس دفینه و امور مرتبط با گنج یابی هستند اما باید در نظر داشته باشید که به عنوان یک فرد و کاوشگر حرفه ای به هیچ عنوان گول این افراد را نخورید و حتما از کمپانی های مجاز و با سابقه همانند شرکت معروف و موفق IKPV و کارشناسان خبره این مجموعه استفاده کنید تا بتوانید بهترین و دقیق ترین تفاسیر را از نماد ها و نشانه های خود داشته باشید.

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ _ ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا