مقالات فلزیاب

قیمت گنج یاب تصویری

قیمت گنج یاب تصویری

قطعا همه شما با اسامی فلزیاب، گنج یاب و طلایاب آشنا شده اید. همان طور که  می دانید این دستگاه ها دارای دو نمونه و مدل اصلی هستند. مورد اول دارای قابلیت تفکیک فلزات مختلف و مدل دوم بدون این قابلیت؛ دستگاه های فاقد گزینه و قابلیت تفکیک توانایی کشف طلا و فلزات ارزشمند را ندارند؛ اما دستگاه هایی که دارای این قابلیت می باشند می توانند این اهداف ارزشمند را شناسایی و ردیابی کنند؛ حال مهم نیست که دستگاه را با چه عنوانی معرفی کنند. دستگاه هایی که از قابلیت تفکیک برخوردارند؛ دارای قابلیت های مختلفی می باشند؛ یکی از این قابلیت های مهم و پر کاربرد تصویری بودن گنج یاب ها می باشد، در این مقاله قصد بررسی قیمت های این دستگاه ها را داریم. با ما همراه باشید.

قیمت گنج یاب تصویری
قیمت گنج یاب تصویری

سیستم های مختلف دستگاه های گنج یاب

نیاز به کاوش در شرایط و اماکن مختلف؛ ردیابی انواع اهداف؛ باعث شده است تا سیستم های مختلفی به وجود آمده و ابداع شوند. ردیابی اهدافی همچون طلای قدیمی و به جا مانده از دوران کهن، در اماکنی همانند کوهستان، صخره ها، بیابان، زمین های کشاورزی؛ سواحل و رود خانه ها، زمین های معدنی و معادن، جنگل ها، بیابان ها و موارد دیگر باعث شده است تا سیستم های مختلفی به وجود آید؛ تا امکان کاوش و ردیابی اهداف در این مناطق به وجود آید. از انواع سیستم ها می توان به سیستم های پالسی که شامل : سیستم های شعاع زن، سیستم های نقطه زن، سیستم های آنتنی، سیستم های مگنومتر، سیستم های اسکنر، سیستم های یون یاب و در نهایت تصویری اشاره کرد.

علت قیمت بالای گنج یاب تصویری

در سطر های بالا انواع سیستم های گنج یابی را تشریح کردیم. هر کدام از سیستم ها دارای قابلیت هایی مخصوص به خود هستند که در مواقع مخصوص به وجود آنها نیاز است. قابلیت اسکنر تصویری و یا گنج یاب های تصویری همان طور که می توان از اسم آنها حدس زد، توانایی ارائه تصویر می باشد. این قابلیت دارای اهمیت زیادی می باشد که می تواند در وقت و سرمایه شما صرفه جویی زیادی کند. در سیستم های دیگر معمولا شما با صدای بوق متوجه وجود اهداف می شوید که این پروسه گاها بسیار زمان بر می باشد. اما در سیستم های تصویری علاوه بر صدای بوق؛ شما قادرید تا کاوش خود را به صورت زنده در مانیتور های تعبیه شده در این دستگاه ها مشاهده کنید. این موضوع امکان تسریع کاوش و دقت در آن را فراهم می کند.

خرید انواع فلزیاب و گنج یاب

جهت خرید انواع سیستم های فلزیابی اعم از نقطه زن، آنتنی و تصویری به صورت اورجینال، با قیمت مناسب و بدون واسطه شرکتی، می توانید با شماره 09917579030 در تماس باشید؛ همچنین می توانید برای مشاهده لیست قیمت فلزیاب را کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا