مقالات فلزیاب

قیمت فلز یاب ارزان

قیمت فلز یاب ارزان

افرادی که به دفینه یابی و گنج یابی علاقه دارند؛ به خوبی می دانند که یکی از مهم ترین ابزار های موجود برای این فعالیت؛ دستگاه فلزیاب و گنج یاب می باشد. این ابزار ها دارای کاربرد ها و مصارف زیادی می باشند. اما مهم ترین استفاده ای که از آنها می شود؛ دفینه یابی و گنج یابی می باشد. به همین دلیل نیز اکثر قابلیت های این دستگاه ها؛ در راستای همین موضوع می باشد. اما این ابزار ها دارای قیمت های بالایی می باشد. قیمت فلز یاب ارزان باید در چه رنجی باشد و به طور کلی یک دستگاه گنج یاب با چه قیمتی را می توان یک گنج یاب ارزان نامید.

قیمت فلز یاب ارزان
قیمت فلز یاب ارزان

رنج قیمت دستگاه فلز یاب ارزان

کاوشگران همواره به دنبال خرید یک دستگاه فلزیاب خوش قیمت و ارزان قیمت بوده اند. این موضوع تا حدی جدی می باشد که در اغلب موارد؛ بدون در نظر گرفتن کیفیت کالا؛ اقدام به خرید می کنند. به همین دلیل نیز؛ با خرید یک فلزیاب بی کیفیت و یا فلزیاب جعلی مواجه می شوند که قادر به دستیابی به اهداف خود نخواهند شد. 

حال این سوال مطرح می شود که خرید فلزیاب باید در چه رنج قیمتی انجام گیرد و چه فلزیابی یک فلزیاب خوب می باشد. به طور کلی قیمت این دستگاه ها بالا می باشد. اما می توان دستگاه هایی که دارای قیمت هایی از 10 میلیون تا 50 میلیون می باشند را؛ فلزیاب ارزان نامید. اما باید در نظر داشته باشید که تنها با توجه به قیمت نمی توان یک فلزیاب خوب خریداری کرد. باید این موضوع را در نظر داشته باشید که حتی فلزیاب هایی با قیمت های چند صد میلیون نیز می توانند جعلی؛ بی کیفیت و یا بدون کاربرد برای شما باشد. پس همواره باید به ویژگی ها؛ قابلیت و مشخصات آنها توجه داشته باشید.

برخی از قابلیت های یک فلزیاب حرفه ای بدون در نظر داشتن قیمت

  •  عمق کاوش بالای 3 متر
  •  سیستم کاوش پالسی
  •  دارای سیستم تفکیک فلزات 
  •  دارای سیستم حذف املاح
  •  دارای قابلیت نقطه زنی و شعاع زنی
  •  پشتیبانی از کویل های مختلف

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا