مقالات فلزیاب

قیمت دستگاه گنج یاب

قیمت دستگاه گنج یاب

قیمت دستگاه گنج یاب یکی از مهم تر ین عواملی می باشد که تاثیر مستقیم بر خرید مردم دارد. قیمت، حالت های کلی خرید را به وجود می آورد. برخی از افراد به دنبال خرید فلزیاب ارزان هستند، برخی از افراد به دنبال خرید فلزیاب گران هستند و برخی دیگر نیز به دنبال خرید و استفاده از فلزیاب های میان رده می باشند. اما برخی دیگر از کاوشگران در وهله اول با توجه به نیاز ها و قابلیت های دستگاه اقدام به خرید می کنند که می توان گفت درست ترین نوع خرید فلزیاب نیز همین مورد می باشد. این کاوشگران در بیش از 90 درصد موارد به اهداف خود دست می یابند چرا که طبق نیاز های خود و قابلیت های دستگاه خریداری انجام می دهند پس مناسب ترین دستگاه را صاحب می شوند.

قیمت دستگاه گنج یاب
قیمت دستگاه گنج یاب
معمولا هر چه قیمت دستگاه ها افزایش پیدا می کند قابلیت های آنها نیز افزایش پیدا خواهد کرد، این موضوع در مورد دستگاه های فلزیاب نیز صدق می کند. اما در بسیاری از موارد دو مورد در این موضوع صد می کند. اول این که بسیاری از قابلیت های پیشرفته دستگاه ها اضافی بوده و هرگز مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. دوم این که این تنظیمات پیشرفته موجب سخت تر شدن کاوش با آن دستگاه خواهد شد و در نهایت ممکن است موجب عدم موفقیت در کاوش شود.

چرا قیمت دستگاه های گنج یاب متفاوت می باشند؟

عوامل متعددی در تعیین قیمت یک دستگاه فلزیاب نقش دارد. عواملی همانند جنس دستگاه، نوع سیستم بکار رفته در ساخت دستگاه، کیفیت ساخت، سال ساخت، برند محصول و… اما تاثیر گذار ترین موردی که برای تعیین قیمت یک دستگاه ایفای نقش می کند قابلیت ها و ویژگی های آنها می باشد. دستگاهی با قابلیت های تعیین عمق هدف، با تشخیص نقطه یابی محل دقیق هدف، نباید با دستگاه های که صرفا می تواند وجود فلزی را در زیر زمین نمایان کند یکسان باشد.

سازگاری دستگاه با خاک های متفاوت، قابلیت حذف نویز، عمق زنی خوب بالای 3-4 متر، تشخیص متراژ عمق هدف، نمایش محل قرار گیری هدف و حجم هدف در فلزیاب های تصویری، همگی از مواردی می باشند که در تعیین قیمت یک دستگاه فلزیاب تاثیر زیادی دارند.

برخی از خوش قیمت ترین دستگاه های فلزیاب

  • فلزیاب MINI GPR
  • فلزیاب DERAK 102
  • فلزیاب SNM
  • فلزیاب RICHEL M-10
  • فلزیاب ZICCO X1
  • فلزیاب COBRA ION
  • فلزیاب AUR 370

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا