مقالات فلزیاب

قوی ترین گنج یاب

قوی ترین گنج یاب

انتخاب قوی ترین گنج یاب نیاز به دانش زیاد در زمینه طلا یابی، گنج یابی و انواع دستگاه های فلزیاب می باشد. حتی خبره ترین کارشناسان نیز گاهی در این زمینه کم می آورند. به طور کلی نمی توان به یک دستگاه لقب بهترین را داد. در واقع با در نظر گرفتن مجموعه ای از ویژگی ها و می توان گفت یک میانگین بین آنها می توان یک فلزیاب دارای کیفیت بالا می باشد. چرا که در فلزیاب ها هر دستگاه برای یک هدف طراحی شده و بنابراین ویژگی های آنها نیز متفاوت می باشد؛ که این تفاوت باعث برتری هر کدام از دستگاه ها در یک ویژگی و قابلیت می شود.

قوی ترین گنج یاب
قوی ترین گنج یاب

در نظر گرفتن مجموعه ای از قابلیت ها و در نظر گرفتن یک حد اعتدال می توان یک دستگاه را برای این لقب انتخاب کرد. در نظر گرفتن مواردی همانند کیفیت ساخت، قیمت کالا، نوع سیستم به کار رفته در دستگاه، قابلیت های هر دستگاه و مواردی از این قبیل می باشد. یکی از فاکتور های مهم و اساسی برای انتخاب و خرید فلزیاب هدف شما از کاوش و نوع دفینه ای که به دنبال آن هستید باید مشخص شود.

برخی از قوی ترین گنج یاب های ایرانی

تعدادی از دستگاه هایی که با در نظر گرفتن مجموعه قابلیت ها و ویژگی ها انتخاب کرده ایم در سطر های بالا به شما معرفی کردیم. برای انتخاب یک دستگاه باید هر دستگاه را در شرایط موجود و قابلیت های خود تست و مورد بازبینی قرار داد. قطعا دستگاهی که برای عمق زنی ساخته شده است قابلیت توانایی شعاع زنی آن در مقایسه با فلزیاب های شعاع زن، ضعیف تر خواهد بود.

اما نکته ای که باید در تمامی دستگاه ها یکسان نوع سیستم کاوش می باشد. خاک کشور ایران دارای مواد معدنی بسیاری می باشد که هر دستگاه فلزیابی قادر به کاوش درون آنها نیستند. از طرفی عمق دفینه های آن نیز به دلیل قدمت زیاد در اعماق بالایی قرار گرفته اند؛ به همین جهت برای گرفتن نتیجه و رسیدن به اهداف خود حتما باید از فلزیاب هایی استفاده کرد که از سیستم کاوش پالسی بهره می برند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا