مقالات فلزیاب

قابلیت های فلزیاب اصل

قابلیت های فلزیاب اصل

فلزیاب های همان طور که از اسم آنها مشخص است برای کشف و ردیابی اهداف می باشند. این دستگاه ها در ابتدا به جهت کشف فلز ابداع شدند و تنها قابلیت آنها نیز همین بوده است. اما با پیشرفت علم هم اکنون قادرند تا انواع اهداف را حتی طلا و گنجینه ها را نیز شناسایی کنند.  این روز ها این دستگاه ها با اسامی مختلفی همچون طلایاب، فلزیاب؛ گنج یاب، دفینه یاب؛ عتیقه یاب و موارد دیگری معرفی می شوند که تمامی آنها داراری ماهیت یکسانی می باشند و تنها در صورتی قادر به کشف طلا می باشند که دارای قدرت تفکیک باشند و در این صورت اسمی که با آن معرفی می شوند مهم نمی باشد. در این مقاله می خواهیم راجع به قابلیت ها و ویژگی های فلزیاب های اورجینال و اصل با شما سخن بگوییم با ما همراه باشید.

قابلیت های فلزیاب اصل
قابلیت های فلزیاب اصل

انواع فلزیاب ها و  قابلیت های فلزیاب های اصل :

همان طور که  در بالا عنوان کردیم فلزیاب ها با اسامی مختلفی معرفی می شوند که به صورت کلی این اسامی مهم نمی باشند و تنها در صورت در نظر گرفتن ویژگی های آنها نام آنها نیز دارای اهمیت می گردد. در انواع مختلف سیستم های فلزیابی می توان به فلزیاب شاقولی، فلزیاب آنتن راداری، فلزیاب نقطه زن، شعاع زن، فلزیاب تصویری، یون یاب ها، دفینه یاب ها و موارد دیگری می باشد که یکی از معروف ترین و قدرتمند ترین سیستم های فلزیابی تحت عنوان فلزیاب مکمل معرفی می گردد که همان طور که از اسم آن می توان حدس زد، از ترکیب چند نمونه سیستم فلزیابی تشکیل می شوند که این تکنولوژی در حال حاضر در اختیار کمپانی ikpv می باشد.

نکته ای که در این مورد و تمامی فلزیاب ها یکسان بوده و از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، اصل بودن و اورجینال بودن این دستگاه ها می باشد.

ویژگی های فلزیاب های اصل :

  1. دارای کیفیت بالا در ساخت و مواد اولیه بکار رفته در آنها
  2. دارای ثبات عملکرد
  3. دارای قدرت نفوذ به اعماق بالا
  4. توانایی کشف اهداف مختلف و مشخص کردن نوع موانع موجود و اهداف
  5. دارای آسودگی بیشتر در کاوش
  6. داشتن گارانتی و ضمانت نامه معتر
  7. عمر مفید بسیار بیشتر نسبت به سایر دستگاه ها

شماره تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا