مقالات فلزیاب

فلز یاب

فلز یاب

فلز یاب، کلمه بارها با آن مواجه شده ایم. اما واقعاً فلزیاب چیست؛ استفاده از این دستگاه می‌ کنند و چرا این دستگاه ها دارای قیمت های بسیار بالایی می باشند. با ما همراه باشید تا این موضوعات را بررسی کرده و در نهایت؛ تعدادی از فلزیاب های خوب و حرفه ای را به شما معرفی کنیم.

همانطور که از نام این دستگاه می توان حدس زد؛ دستگاهی برای یافتن فلز می باشد. این دستگاه ها دارای سیستم هایی می باشند که آنها را قادر می سازد تا فلزاتی که در عمق زمین مدفون شده‌ اند را؛ ردیابی و سنس کنند. در برخی موارد پیشرفته؛ این دستگاه ها قادرند تا در بین فلزات مختلف؛ تفکیک قائل شده؛ و فلزاتی را ردیابی کنند که کاوشگران ها را انتخاب و معین می کنند. این دستگاه‌ ها در ابتدای کشف؛ تنها قادر بودند که فلز آهن را سنس کنند؛ اما امروزه این دستگاه ها به قدری پیشرفته شده اند که می ‌توانند هر هدفی را به ‌راحتی در اعماق زمین دنبال کنند.

فلز یاب
فلز یاب

انواع فلز یاب

همانطور که می دانید بیشمار اهداف و بیشمار شرایط در دفینه یابی و گنج یابی وجود دارد. قاعدتاً یک دستگاه فلزیاب؛ قادر نخواهد بود تا در تمامی شرایط اهداف مختلفی را ردیابی و دنبال کنند به همین دلیل فلزیاب ها با سیستم های مختلف؛ طراحی و ساخته شدند. از انواع این مدل ها می توان به؛ فلزیاب آنتن راداری, فلزیاب شاقولی, یون یاب, فلزیاب تصویری, فلزیاب پالسی و برخی دیگر اشاره کرد.

برخی از انواع فلزیاب های ایرانی حرفه ای

  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب ZICCO,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب ANTARES IMAGING,
  • فلزیاب HS366,
  • فلزیاب RICHEL M-80

برای خرید این محصولات خوش قیمت و حرفه ای فقط کافیست با یکی از شماره های زیر با کارشناسان ما به صورت شبانه روزی در تماس باشید و پس از کسب اطلاعات مورد نیاز و دریافت مشاوره های رایگان محصول مورد نظر خود را با ضمانت و گارانتی معتبر خریداری کنید.

09917579030***09917579020

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا