مقالات فلزیاب

فلز یاب جعلی

فلز یاب جعلی

کاوشگران حرفه ای به خوبی از اوضاع شلوغ و پر هیاهو بازار فلزیاب و گنج یاب مطلع می باشند. اما شاید برای افراد مبتدی و کسانی که به تازگی وارد این عرصه شده اند این موضوع به خوبی روشن نباشد که بازار مملو است از دستگاه های فلز یاب جعلی و برای خرید یک فلزیاب اورجینال نمی توان به هر کسی اطمینان کرد. به دلیل سودآور بودن این عرصه افراد زیادی در آن فعالیت می کنند. از این رقابت زیادی میان فروشندگان شکل گرفته است؛ که برای فروش محصولات خود؛ با ترفند های گوناگون و تبلیغات رنگارنگ سعی به فروش محصولات خود دارند. از این رو بسیاری از کاوشگران فریب این افراد را خورده و مورد کلاه برداری واقع می شوند.

فلز یاب جعلی
فلز یاب جعلی

نحوه تشخیص فلز یاب جعلی

دستگاه های اورجینال دارای قابلیت های زیادی می باشند که محصولات فیک و غیر اصل در اکثر موارد فاقد آن ها می باشند. در مواقعی هم که آن ویژگی ها را دارند؛ به دلیل کیفیت پایین قطعات و عدم استفاده از سیستم های مناسب؛ به سرعت دچار ایرادات غیر قابل جبرانی خواهند شد. البته لازم به ذکر است که به دلیل وجود املاح زیاد در خاک های کشور؛ باید دستگاه های فلزیاب دارای بالا ترین کیفیت ممکن باشد. چرا که اغلب دستگاه ها در این مواقع دچار ضعف عملکرد و دریافت خطا می شوند. 

تعیین کیفیت یک دستگاه فلزیاب را تنها می توان با استفاده از تست آن در محیط های واقعی آزمود. البته شرط اول آن مراجعه به مراکز فروش معتبر می باشد. البته تعداد آنها اندک می باشد اما با کمی تحقیق به راحتی می توان مجموعه خوب و با اصالت را شناسایی کرد.

برخی از گنج یاب اورجینال

  • فلزیاب LEOPARD 1000,
  • فلزیاب ANTARES IMAGING,
  • فلزیاب ZICCO X2,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب AJM IMAGING,
  • فلزیاب DERAK 110

مرکز فروش فلزیاب معتبر

جهت خرید انواع فلزیاب های اصل می توانید با شماره های زیر تماس گرفته و یا به صورت حضوری به آدرس زیر مراجعه نمایید.

آدرس دفتر فروش : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه 21 شهید دینکانی

تلفن تماس : 09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا