مقالات فلزیاب

فلز یاب تصویری

فلز یاب تصویری

قابلیت تصویری بودن در فلز یاب ها چندی است که بسیار محبوب شده است. فلزیاب های حرفه ای سابقا با استفاده از صدای بوق و یا اشکال دیگر؛ اقدام به شناسایی اهداف می کردند. اما امروزه این ابزار ها به راحتی می توانند تا اهداف را به صورت زنده به نمایش بگذارند. کاوشگران می توانند؛ اهداف را مشاهده کرده و مکان دقیق آنها را مشخص نمایند. این موضوع درصد موفقیت آنها را تا حد زیادی افزایش می دهد. این قابلیت کاوش دفینه ها و اهدافی را که در زیر لایه های زیادی از خاک قرار گرفته اند را بسیار راحت کرده است. امروزه شاهد موفقیت بسیاری از افرادی می باشیم که با استفاده از این دستگاه ها اقدام به کاوش می کنند.

فلز یاب تصویری
فلز یاب تصویری

بررسی فلز یاب های تصویری

تمامی ابعاد جهان روزانه توسط تکنولوژی دستخوش تغییرات زیادی می شوند. عرصه فلزیابی نیز همانند سایر موارد؛ در طی چند سال اخیر؛ تغییرات زیادی را تجربه کرده است. تغییراتی که بهبود عملکرد زیادی را به دنبال داشته است. در گذشته عده معدودی وارد این عرصه می شدند. اما امروزه با ظهور دستگاه های فلزیاب امروزی؛ کاوش تبدیل به یکی از سرگرمی هایی شده است که افراد زیادی روزانه وارد آن می شوند.

این ابزار ها با استفاده از سنسور های مختلف و قدرتمندی اقدام به تصویر برداری می کنند. قوی ترین سنسور موجود در جهان، سنسور تصویر برداری مگنومتر می باشد که تصاویر بسیار واضح تری را در مقایسه با سایر سنسور ها ارائه می دهد. همانطور که می دانید قابلیت ها یکی از مهم ترین نقش ها را در تعیین قیمت فلزیاب ها دارند؛ به همین دلیل دستگاه های تصویری نیز دارای قیمت بالاتری می باشند. سنسور ها پس از دریافت اطلاعات؛ بواسطه رابط نرم افزاری که معمولا نرم افزار ویژوالایزر می باشد؛ اقدام به پردازش دیتا های ورودی کرده و در نهایت آنها را به صورت تصویر (گراف های رنگی) به نمایش می گذارند.

برخی از قوی ترین فلزیاب های تصویری  موجود

  • فلزیاب TACHAR T4,
  • فلزیاب RICHEL M-80,
  • فلزیاب AUR 370 PLUS,
  • فلزیاب HOXNE,
  • فلزیاب ANTARES IMAGING

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا