مقالات فلزیاب

فلز یاب بوقی

فلز یاب بوقی

فلز یاب بوقی TORNADO,
فلزیاب AJM BUGLE,
فلزیاب AJM 13300,
فلزیاب COBRA XS,
فلزیاب PV IMAGING,
فلزیاب DERAK 101,
فلزیاب ANTARES

فلز یاب بوقی
فلز یاب بوقی

در بالا با تعدادی از قوی ترین و ارزان ترین دستگاه های بوقی آشنا شدید. اما این دستگاه ها دارای چه کاربرد هایی می باشند و به چه دستگاه فلزیابی یک دستگاه بوقی می گویند.  همه ما به خوبی می دانیم که دستگاه های فلزیاب دارای انواع سیستم ها و قابلیت های مختلف می باشند. یکی از متداول ترین و ساده ترین نوع این دستگاه ها سیستم های کاوش بوقی می باشند. این فلزیاب ها؛ دارای سیستم های کاوش ساده و در عین حال کاربری می باشند که در اغلب موارد یکی از مهم ترین سیستم ها و الزامات هر کاوشی محسوب می گردند.

کاربرد های فلز یاب بوقی

این دستگاه ها یکی از دقیق ترین فلزیاب های موجود در جهان می باشد. این ابزار ها با استفاده از صدای بوق به ردیابی اهداف می پردازند. کاربر با استفاده از کویل های تعبیه شده اقدام به ردیابی و کاوش محیط اطراف می کنند. در این بین دستگاه با صدا های ثابت و یکنواخت بوق فعالیت می کند. در صورت برخورد و نزدیک شدن به فلز صدای بوق بیشتر  می شود که در صورت قرار گیری کویل به روی هدف بوق به صورت ممتد پخش خواهد شد.

این دستگاه ها در صورت استفاده از متریال خوب؛ دارای توانایی نفوذ بالایی می باشند. یکی از ویژگی های برتر این دستگاه فلزیاب رابط کاربری ساده آنها می باشد. دستگاه های فلزیاب حرفه ای اغلب دارای رابط کاربری سخت و پیچیده ای می باشند. اما دستگاه هایی که از این سیستم کاوش استفاده می کنند دارای رابط کاربری ساده ای می باشند که هر کاوشگری به راحتی قادر به فعالیت با آن می باشد؛ ویژگی که برای کاوشگران مبتدی بسیار دارای اهمیت می باشد.

09917579030

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا