مقالات فلزیاب

فلزیاب TACHAR T16

آشنایی با کمپانی سازنده فلزیاب TACHAR T16

کمپانی های زیادی در عرصه تولید فلزیاب و خدمات مرتبط با آن فعالیت می کند. به دلیل سود زیادی که در این عرصه برای ارائه دهندگان این خدمت وجود دارد؛ عده زیادی مشتاق ورود به آن می باشند. در این بین مشاهده می شود که عده زیادی از متخصصین و افراد دارای تجربه و افراد بی تجربه و کسانی که صرفا برای کسب درآمد وارد این عرصه می شوند. از آنجایی که در این عرصه می طلبد تا تجربه زیادی باشد؛ حتما باید از کمپانی ها و افرادی خرید خود را انجام دهید که دارای سابقه زیادی می باشند. کمپانی سازنده فلزیاب TACHAR T16 یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین فعالان این عرصه می باشد که همواره کوشیده با استفاده از تکنولوژی روز و متریال با کیفیت بالا؛ محصولاتی را تولید و عرضه کند که دارای عملکردی مناسب؛ با ثبات و کارآمد باشد.

فلزیاب TACHAR T16
فلزیاب TACHAR T16

نقد فلزیاب TACHAR T16

به طور حتم تمامی کاوشگران به اتفاق نظر عنوان خواهند کرد که می خواهند از بهترین و قوی ترین دستگاه فلزیاب استفاده کنند. دستگاهی که قادر باشد در انواع نقاط به کاوش پرداخته و در همه حال ثبات عملکرد داشته باشد. بدون شک فلزیاب TACHAR T16 دستگاهی می باشد که تمام نیازمندی های هر کاوشگری را برطرف خواهد کرد.

این دستگاه به دلیل داشتن قابلیت های زیاد؛ یکی از فلزیاب هایی می باشد که همواره برای دفینه یابی و گنج یابی به کاوشگران معرفی می شود. شاید تا کنون نام فلزیاب مکمل را شنیده باشید؛ این دستگاه فلزیاب یکی از برترین فلزیاب هایی می باشد که بر این پایه و بیس ساخته و طراحی شده است. این فلزیاب یک دستگاه پنج کاره حرفه ای می باشد که از سیستم های پالسی، تصویری؛ آنتن راداری، اسکنر مگنومتر و یون یاب طراحی و ساخته شده است. ترکیب خاص این سیستم ها در این دستگاه؛ باعث خلق قابلیت ها و قدرت زیادی در این دستگاه شده است که به راحتی در هر مکانی قادر به کاوش و ردیابی اهداف می باشد. با استفاده از این دستگاه فلزیاب قوی به طور حتم هیچ هدفی از دسترس شما دور نخواهد ماند.

فلزیاب TACHAR T16
فلزیاب TACHAR T16

برخی از قابلیت های دستگاه فلزیاب TACHAR T16

 • دارای عمق کاوش  در سیستم بوقی : 8 متر
 • عمق کاوش در سیستم آنتن راداری 12 متر،شعاع زن: 1200 متر
 • عمق کاوش در حالت اسکنر : 16متر
 • دارای سیستم حذف انواع نویز و ثبات عملکرد بالا
 • دارای سیستم تفکیک بسیار قوی انواع فلزات مختلف
 • دارای توانایی تشخیص و نمایش حفره ها
 • دارای توانایی ارائه تصاویر و ویدئو بسیار با کیفیت
 • دارای پکیج کامل آموزش رایگان
 • دارای گارانتی و پشتیبانی 11 ساله
 • دارای وزن کم و اوریگامی خاص و متناسب به جهت کاوش طولانی مدت
 • دارای سیستم قدرتمند نقطه زنی
 • دارای سیستم تفکیک در نقطه حرفه ای

مقایسه ارزش خرید این فلزیاب با فلزیاب خارجی

به طور حتم؛ حتی در مقایسه یک فلزیاب ایرانی معمولی با فلزیاب خارجی نیز؛ دستگاه ایرانی دارای راندمان عملکرد بهتری خواهد بود. حال زمانی که یک دستگاه خارجی را با یک فلزیاب قدرتمند ایرانی همانند فلزیاب TACHAR T16 مقایسه کنیم؛ متوجه خواهیم شد که این دستگاه به راحتی دارای  قدرت بسیار بیشتری خواهد بود. به طور حتم تنها با مشاهده عملکرد این دستگاه؛ به طور کامل متوجه نحوه عملکرد و قدرتمندی این دستگاه خواهید شد. جهت مشاهده و تست این دستگاه با شماره های موجود در این مقاله با ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا