مقالات فلزیاب

فلزیاب pi

فلزیاب pi

بزرگ ترین و موثر ترین موضوع در دستیابی به اهداف؛ استفاده از فلزیاب مناسب می باشد. همان طور که می دانید دستگاه ها با سیستم های گوناگون و مختلفی در بازار وجود دارد. هر کدام از این دستگاه ها دارای ویژگی های مختلفی می باشد.  که هر کدام از آنها دارای نقاط قوت و ضعف می باشند. برای یافتن مناسب ترین سیستم باید دقت زیادی به خرج داد. به دلیل اهمیت این موضوع؛ برخی از کاوشگران برای کاهش درصد خطا به استفاده از دستگاه های فلزیاب مکمل روی می آورند. دو نوع سیستم کاوش به صورت کلی وجود دارد. سیستم فلزیابی pi  و سیستم وی ال اف؛ با ما با بررسی قوی ترین این سیستم ها همراه باشید.

فلزیاب pi
فلزیاب pi

فلزیاب pi

یکی از تاثیر گذار ترین موارد در انتخاب و خرید فلزیاب؛ قیمت فلزیاب می باشد. یکی از تاثیر گذار ترین مورد برای تعیین قیمت فلزیاب ها نیز؛ نوع سیستم کاوش آن ها می باشد. سیستم های پی آی به دلیل قدرت و نفوذ بالاتری و همچنین پایداری بالاتر؛ در ایران بیشتر استفاده می شوند. به دلیل ویژگی هایی که این دستگاه ها و سیستم دارد؛ دارای قیمت بالاتری نیز می باشد.

یکی از بزرگترین دلایلی که از این سیستم در کشور ما استفاده می شود؛ خاک معدنی و پر املاح کشور می باشد. هر چند فلزیاب های وی ال اف دارای قدرت تفکیک بهتری می باشند؛ در این مناطق و این نوع خاک ها؛ دچار اختلالات زیادی می شوند. و همان طور که می دانید نیز اختلال در کاوش؛ گاها حتی موجب عدم دسترسی به اهداف می گردد. اما قدرت تفکیک کمتر در فلزیاب های پالسی به معنی ضعف این دستگاه و عدم توانایی آنها؛ در ردیابی اهداف نمی باشد. بلکه تنها در مقایسه با وی ال اف ها؛ متوجه بالاتر بودن درصد قدرت وی ال اف خواهید شد.

به دلیل  عمق بالای دفینه های کشور؛ باید در هنگام خرید فلزیاب؛ به مشخصه آنها در عمق زنی آنها؛ دقت زیادی کرد. یکی دیگر از توصیه استفاده از سیستم های پی آی توسط کارشناسان نیز همین موضوع می باشد. چرا که سیستم های پی آی توانایی بالاتری در نفوذ به اعماق دارند. و از این نظر کاملا مناسب کشور ایران می باشند.

برخی از فلزیاب های ساخته شده با سیستم پالس

  • فلزیاب ANTARES،
  • فلزیاب ZICCO X2،
  • فلزیاب AUR 370 Multi،
  • فلزیاب RICHEL M-160،
  • فلزیاب LEOPARD 4000،
  • فلزیاب HOXNE PLUS،
  • فلزیاب TESLA SCAN 777

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09917579030*09917579020 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا