فلزیاب OKMمقالات فلزیاب

فلزیاب OKM

فلزیاب OKM

نام okm یک برند فلزیابی مربوط به یک شرکت فلزیاب آلمانی می باشد که در اواسط ماه ژوئن سال ۲۰۰۰ میلادی با نمایش یک تبلیغ تلویزیونی اولین محصول خود را رونمایی کرد. با گذر زمان این شرکت رفته رفته با استفاده از به کارگیری نیروهای متخصص و پیشرفت تکنولوژی توانست در عرصه فلزیابی از موفقیت‌های خوبی برخوردار شود. فلزیاب okm با به کارگیری نرم افزار Visualizer 3D در فلزیاب های تولیدی خود توانسته به یکه تاز صنعت فلزیابی تبدیل شود. این نرم افزار قابلیت این را دارد تا تصاویر سه بعدی از فلزات و ساختارهای زیر زمین را به اپراتور نمایش دهد. در سال‌های گذشته بسیاری از افراد از فلزیاب های okm نظیر فیوچر (  FUTURE I 160  ) استفاده کرده اند که تا به حال به نتیجه مطلوبی رسیده اند، فلزیاب فیوچر یکی از معروف ترین تولیدات شرکت okm بوده که به عنوان بهترین دستگاه موجود در بازار از آن استفاده شده است.

رقیب اصلی فلزیاب OKM

اخیراً شرکت فلزیاب IKPV با ارائه محصولات با کارآیی بسیار عالی به عنوان رقیبی برای فلزیاب OKM به شمار می آید. فلزیاب IKPV با تولید دستگاه فلزیاب، طلایاب، گنج یاب و … و همچنین بهره برداری از سیستم های شعاع زنی، نقطه زنی، پالسی، مگنومتر و … توانسته دستگاهی با نام فلزیاب مکمل تولید کند که موفقیت صد درصدی را به دنبال خواهد داشت. این شرکت فلزیابی قدرتمند با بیش از ۲۰ سال سابقه در ساخت فلزیاب توانسته تمامی انتظارات کاوشگران حرفه‌ای را به منظور بهره برداری از دستگاه فلزیاب برآورده سازد.

برخی از محصولات شرکت فلزیاب OKM :

 • فلزیاب Rover C II ( فلزیاب روور سی ۲ )
 • فلزیاب Rover Deluxe ( فلزیاب روور دولوکس )
 • فلزیاب Rover UC ( فلزیاب روور یو سی )
 • فلزیاب Rover C4 ( فلزیاب روور سی ۴ )
 • فلزیاب Fusion ( فلزیاب فیوژن )
 • فلزیاب exp 5000 ( فلزیاب ای ایکس پی ۵۰۰۰ )
 • فلزیاب FUTURE I-160 ( فلزیاب فیوچر ای ۱۶۰ )
 • فلزیاب Gepard GPR ( فلزیاب جیپارد جی پی آر )
 • فلزیاب Evolution NTX ( فلزیاب ایوولوشن ان تی ایکس )
 • طلایاب Bionic X4 ( فلزیاب بیونیک ایکس ۴ )
 • فلزیاب Black Hawk ( فلزیاب بلک هاوک )

مقایسه فلزیاب فیوچر و رایچل

فلزیاب OKM
فلزیاب OKM

فلزیاب Future i-160 محصول فلزیاب OKM به عنوان دستگاه جهت تصویر برداری از فلزات با ساختار های زیر زمین با عمق کاوش حدود ۶ متر می باشد، در صورتی که فلزیاب Richel m-160 محصول شرکت IKPV با قابلیت تشخیص فلزات در زیر زمین از عمق ۱۸ متری سطح زمین می تواند فلزات را شناسایی و تفکیک نماید. این فلزیاب با دارا بودن نرم افزار ویژوآلیزر می‌تواند علاوه بر تصاویر، ویدیویی به صورت زنده را از فلزات و ساختارهای زیر زمین به اپراتور نمایش دهد. تصاویر بدست آمده حاصل از دستگاه فلزیاب رایچل بسیار با کیفیت تر از فلزیاب فیوچر میباشد. نکته قابل توجه اینکه فلزیاب رایچل ام ۱۶۰ را با قیمتی بسیار ارزان تر از فیوچر آی ۱۶۰ شرکت okm را در شهر خود تهیه نمایید.

فلزیاب ikpv با دارا بودن نمایندگی در سراسر ایران می تواند دستگاه های فلزیاب خود را با تست عمق زنی در زمین تست فلزیاب مورد آزمایش قرار دهد و رویای عمق زنی بیش از ۱۰ متر شما را به واقعیت مبدل نمایند.

جهت خرید دستگاه فلزیاب OKM اورجینال به نمایندگی فلزیاب IKPV تهران مراجعه نمایید یا با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا