فلزیاب Lorenzفلزیاب خارجی

فلزیاب Lorenz LPX 2 ساخت آلمان

فلزیاب Lorenz LPX 2 ساخت آلمان

فلزیاب LORENZ لورنز آلمان یکی از شرکت های تولید کننده بهترین فلزیاب ها در سطح جهانی می باشد.شرکت فلزیاب لورنز LORENZ آلمان سالیان زیادی سعی داشته بهترین سیستم های فلزیاب تصویری انواع فلزیاب حرفه ای را تولید نماید. محصولات فلزیاب LORENZ لورنز آلمان بر اساس تکنولوژی پیشرفته که قبلا مورد آزمایش قرار گرفته و با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته تولید می شود.

فلزیاب Lorenz LPX 2
فلزیاب Lorenz LPX 2

فلزیاب Lorenz LPX 2 یک فلزیاب بسیار دقیق و حرفه ای برای کشف طلا می باشد.در حقیقت القاء پالس می باشد که اجازه می دهد تا تشخیص فلزها در اعماق زیاد امکان پذیر باشد. فلزیاب لورنز LPX 2 با استفاده از کویل جستجوی بزرگ خود قادر خواهد بود اشیاء فلزی را در چندین متر زیر زمین شناسایی کند. گنج یاب لورنز LPX 2 برای کشف هر دو اشیاء فلزی بزرگ و کوچک در زیر زمین ساخته و طراحی شده است و آشکار سازی این طلایاب بسیار متنوع است.

با توسعه مدار الکترونیکی و کویل جستجوی ضد آب موجب افزایش عمق کاوش برای فلزهای آهنی و غیر اهنی و کاهش اثرات خاک معدنی یا اثر آب نمک شده است. طلایاب Lorenz LPX 2 به صورت اتوماتیک عمل می کند و دارای تنظیمات خاصی نمی باشد و خودکار انواع مواد معدنی را نادیده می گیرد.

برخی از قابلیت های فلزیاب Lorenz LPX 2

  • قابل استفاده برای کاوش سکه های خاص
  • بسیار مناسب برای کشف گنجینه ها پنهان طلا و نقره که در انبارهای زیر خاک مدفون شده.
  • قابلیت استفاده بسیار آسان و کاربر پسند.
  • فلزیاب قوی و حرفه ای
  • عمق کاوش مناسب
  • مجهز به تنظیمات خودکار

تعدادی دیگر محصولات لورنز :

برخی از محصولات ما :

برای دریافت اطلاعات بیشتر فلزیاب ارزان ، قیمت فلزیاب ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب خارجی می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا