اخبارفلزیاب Lorenz

فلزیاب LORENZ لورنز آلمان

فلزیاب LORENZ لورنز آلمان

فلزیاب LORENZ لورنز آلمان

فلزیاب LORENZ لورنز آلمان یکی از شرکت های تولید کننده بهترین فلزیاب ها در سطح جهانی می باشد.شرکت فلزیاب لورنز LORENZ آلمان سالیان زیادی سعی داشته بهترین سیستم های فلزیاب تصویری انواع فلزیاب حرفه ای را تولید نماید. محصولات فلزیاب LORENZ لورنز آلمان بر اساس تکنولوژی پیشرفته که قبلا مورد آزمایش قرار گرفته و با موفقیت مورد استفاده قرار گرفته تولید می شود.

فلزیاب LORENZ
فلزیاب LORENZ

کمپانی لورنز علاوه بر تولید فلزیاب های پالسی در زمینه تولید دستگاههای تصویری و سه بعدی نیز فعالیت دارد و هر دو نوع محصولات دارای بهترین کیفیت هستند و افراد زیادی با این محصولات به موفقیت رسیده اند و لذا در نزد مردم بسیار محبوب اند و در دسته بندی بهترین دستگاه ها قرا میگیرند که با استفاده از آنها میتوان به کاوش های بزرگ و حرفه ای برای یافتن انواع دفینه ها , جواهرات , فلزات گرانبها و … انجام داد و اهداف را کشف کرد .

محصولات کمپانی lorenz امروزه به کشور ها و مناطق زیادی ارسال میشوند تا همه بتوانند از این محصولات فوق العاده استفاده کنند و طعم موفقیت را بچشند. فلزیابهای لورنز دیپ مکس انواع تخصصی هستند که برای شناسایی سکه های تک، نهانگاههای مدفون شده، و گنجهای طلا و نقره پنهان شده مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این فلزیابهای دارای عمق زیاد خیلی راحت و آسان است.

 شرکت فلزیاب بورنز یکی از بزرگترین شرکت های فلزیابیمیباشد که در سال های اخیر به غول دنیای فلزیاب ها بدل شده فلزیاب های این شرکت در سال ۲۰۱۸ لغب پروفروشترین فلزیاب سال را ازان خمد کردند فلزیاب های این شرکت به صورت پالسی و برای اکتشافات باستانی مورد استفاده قرا میگیر د ا گر یخواهیم  این شرکت دارای چند مدل فزیاب میباشد اما اخرین فلزیاب این شرکت فلزیاب اورزن زد وان است که سر صدای زیادی در دنیای فلزیابی به پا کرده اهرا این فلزیاب میتوانید فلزات در درون خاک را بهتر از هر دستگاهی تفکیک کند این فلزیاب در کشور صنعت ندار المان با بالاترین کیفیت ها تولید شده و کمتر دچار خرابی میشود یا اصلا خراب نمی شود

فلزیاب دیپ مکس اکس شش هم یکی از دیگر دستگاه های این شرکت است که جزو دستگاه های خوب معرفی میشود اما به پای زد وان نمیرسد این فلزیاب انقلابی در صنعت فلزیابی ها بود اگر قصد خرید فلزیاب حرفه ای را دارید شک نکنید این فلزیاب میتواند جزو بهترین فلزیاب های وجود دربازار برای کاوش گنج های باستانی در ایران میباشد.

برخی از محصولات شرکت فلزیاب LORENZ :

برخی از فلزیاب های تصویری شرکت IKPV:

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت فلزیاب ، گنج یاب ، فلزیاب ، طلایاب ، تعمیر فلزیاب ، اجاره فلزیاب ، ارتقاء فلزیاب ، طلایاب ارزان ، خرید فلزیاب شیراز و … می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران در تماس باشید.

جهت خرید فلزیاب LORENZ از فلزیاب کرمانشاه ، فلزیاب کرمان ، فلزیاب مشهد و فلزیاب یزد با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا