فلزیاب خارجی

فلزیاب JW Fishers Pulse 8x نسخه ۱

فلزیاب JW Fishers Pulse 8x نسخه ۱

فلزیاب JW Fishers Pulse 8x
فلزیاب JW Fishers Pulse 8x

فلزیاب JW Fishers Pulse 8x با عمق کاوش ۲۰۰ فوت، حداکثر محدوده کاوش را برای شما فراهم می کند. عمق کاوش و حساسیت بالا این دستگاه فلزیاب را به یک فلزیاب حرفه ای تبدیل کرده است. این در ارگان های تجاری، کاوشگران گنج، شرکت های غواصی و واحدهای نظامی در سراسر جهان استفاده می شود.

یکی از قابلیت های منحصر به فرد فلزیاب JW Fishers Pulse 8x توانایی نادیده گرفتن مواد معدنی در کنار حساسیت بالا نسبت به تمام هداف فلزی است. فلزیاب Pulse 8X به هیچ عنوان تحت تاثیر مواد معدنی، آب شور، ماسه های مغناطیسی و … قرار نمی گیرد و به راحتی می توانید از این فلزیاب در آب های شور یا شیرین استفاده کنید. غواصان برای شناسایی یک هدف می توانند از طریق هشدار دیداری (نشان داده شده روی صفحه نمایش) یا هشدار صوتی (در هدفون های ضدآب) استفاده کنند. محدوده شناسایی هدف در کویل کوچک و بزرگ تغییر خواهد کرد و می توانید به کمک کویل های مختلف در آب، ماسه، مناطق خشک و … به کاوش بپردازید.

با یک پک باتری دارخی قابل شارژ ۹ ولتی، فلزیاب ضدآب JW Fishers Pulse 8x به راحتی تمام روز را به کاوش می پردازد. باتری این فلزیاب را می توانید یک شبه شارژ کنید و آن را برای یک روز کامل استفاده کنید. فلزیاب Pulse 8X دو برابر فلزیاب Pulse 6X محدوده کاوش دارد. فلزیاب JW Fishers Pulse 8x توسط وزارت امنیتی داخلی آمریکا محافظت شده است.

فلزیاب JW Fishers Pulse 8x

امکانات فلزیاب JW Fishers Pulse 8x

  • گارانتی: ۲ سال بدون قید و شرط (محدود در کشورهای خارجی)
  • عمق کاوش: ۲۰۰ فوت
  • منبع تغذیه: باتری ۹ ولتی قابل شارژ
  • خروجی صوتی: جک صوتی به همراه هدفون های ضدآب
  • حساسیت: پایین، معمولی، بالا جهت تشخیص هدف های مختلف

جهت خرید انواع فلزیاب حرفه ای به همراه آموزش رایگان، تست در حضور مشتری، خدمات پس از فروش، گارانتی معتبر و ارسال رایگان به تمام نقاط کشور می توانید با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

برخی از محصولات شرکت فلزیاب IKPV

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا