فلزیاب OKMفلزیاب خارجی

فلزیاب Grailfinder | حفره یاب و تونل یاب

فلزیاب Grailfinder دستگاه حفره یاب و تونل یاب محصول کمپانی آلمان

فلزیاب Grailfinder مجهز به سنسور مگنومتر
فلزیاب Grailfinder مجهز به سنسور مگنومتر

تمام فلزیاب ها و دستگاه های شناساسایی ژئوفیزیک قسمت از “FS-Future Series” هستند. خط جدید از تکنولوژی ما برای شناسایی اشیاء دفن شده و سازه های زیر زمینی تولید شده است. علاوه بر کاوش فلزات توسط فلزیاب Grailfinder ، این فلزیاب مجهز به نرم افزار ۳D است که تجزیه و تحلیل دقیق نتایج اندازه گیری را تضمین می کند.

اسکن زمین با فلزیاب Rover ، Rover C ، Rover C II ، Gems یا فلزیاب Grailfinder . آنالیز داده ها با نرم افزار Visualizer 3D

فلزیاب Grailfinder یک دستگاه ترکیبی از فلزیاب مگنومتر و فلزیاب PI است. این فلزیاب مجهز به ویژگی های و فلزیاب CaveFinder در یک جا می باشد، به طوری که دستگاه شامل ویژگی های زیر است:

  • مگنومتر آکسوتیک
  • اسکن زمین گرافیکی (اتوماتیک/دستی)
  • شناسایی حفره
  • کنترل گرافیکی خروجی با یک کامپیوتر

فلزیاب Grailfinder شامل یک مگنومتر برای یافتن فلزات فرومغناطیسی مانند آهن، نیکل و کبالت است که در نزدیکی سطح قرار دارند. با استفاده از پراب استاندار یا سوپر سنسورهای موجود، می توان اندازه گیری های گرافیکی را انجام داد، و در نرم افزار Visualizer 3D آن را ارزیابی و تحلیل کرد.

با توجه به فناوری ریزپردازنده یک پارچه زمین، اندازه گیری عمق و ذخیره سازی داده ها به وسیله طلایاب Grailfinder به صورت خودکار انجام می شود. به کمک نرم افزار سه بعدی ویژوالیزر می توانید ارزیابی داده های اندازه گیری شده را در کامپیوتر انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، یون یاب و سنسور GPR با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت خرید فلزیاب Grailfinder با نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید

برخی از محصولات شرکت فلزیاب IKPV

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا