فلزیاب Lorenzفلزیاب خارجی

فلزیاب DATA LOGGER شرکت LORENZ

فلزیاب DATA LOGGER

اگر بخواهیم در مورد فلزیاب DATA LOGGER توضیح دهیم ، اول باید ذکر کنم که DATA LOGGER فلزیاب نمی باشد ، یک قطعه الکترونیکی در فلزیاب های لورنز است که می تواند اطلاعات را از سنسور ها دریافت کرده و آن ها را در حافظه های خود ذخیره کند .DATA LOGGER ها دارای انواع مختلفی هستند که در صنایع نیز بکار می روند. آشکار سازی ۶ کانال DATA LOGGER سه کانال Delay , دو کانال Ground , یک کانال برای طبقه بندی مواد رسانه  ذخیره سازی SD memory card تعداد مکان های قابل کاوش با یک کارت: ۹۹ در هر ثانیه ۱۶ پالس دریافت می کند وضوح تصویر DATA LOGGER بصورت ۱۶بیت می باشد.

 

فلزیاب DATA LOGGER
فلزیاب DATA LOGGER

مشخصات فلزیاب DATA LOGGER شرکت LORENZ

رویه Data logger به همراه SD memory که ۶ کانال است به طور همزمان ۶ کانال از تصویر را نشان می دهد. بعد از کاوش توسط DATA LOGGER , نرم افزار Surface ۸ در عرض یک دقیقه داده های ذخیره شده بر روی SD memory را به تصویر تبدیل می کند. نرم افزار DATA LOGGER به صورت اتوماتیک ۱۲ نقشه از زمین را نشان می دهد. ۶ تصویر دو بعدی و ۶ تصویر سه بعدی خواهند بود. ۶ نقشه مختلف باعث می شود تا تصویر را بهتر آنالیز کنید. سیستم DATA LOGGER در زمین های مغناطیسی نیز کاربرد دارد. رویه DATA LOGGER قطعات را در ابعاد حداقل 6*6 کاوش می کند و بهتر است از فرمهای 1*1 استفاده شود.

 

برخی از محصولات ما :

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنومتر ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب پالسی ، یون یاب ، حفره یاب می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران و نمایندگی فلزیاب رشت با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا