مقالات فلزیاب

فلزیاب گیلان

فلزیاب گیلان

مختصری در رابطه با گیلان و فلزیاب گیلان :

گیلان دهمین استان کشور و دومین استان پر جمعیت شمالی کشور می باشد. گیلان یک استان سرسبز و جنگلی می باشد که از شمال غربی به رشته کوه البرز و از غرب به دریای کاسپین متصل می باشد. این استان از نظر آب و هوایی با سایر استان ها متفاوت می باشد. به دلیل وجود رودخانه های زیاد؛ رطوبت زیادی در این استان وجود دارد. از طرفی این موضوع می تواند نشان دهنده اهمیت زیادی باشد که این استان در گذشته داشته است. تپه مارلیک یکی از قدیمی ترین نقاط این استان می باشد که دارای قدمتی حدود 3000 سال دارد. طی حفاری هایی که در این تپه صورت گرفت؛ اشیای باستانی و قیمتی همانند ظروف سفال؛ طلا؛ نقره و انواع جواهرات به میزان زیادی کشف شد؛ که نشان دهنده ثروت زیاد مردمان آن دوره بوده است.

فلزیاب گیلان
فلزیاب گیلان

چرا در گیلان به فلزیاب نیاز داریم؟

همان طور که در سطر های بالا بیان کردیم؛ به صورت رسمی وجود دفینه و قدمت بالای این استان به اثبات رسیده است. از طرفی به طور حتم می دانید که برای دستیابی به هر نوع هدف مدفون شده در هر مکانی؛ چه درون دیوار؛ درون زمین؛ غار؛ کوهستان؛ جنگل و بیابان؛ به طور حتم نیاز به استفاده از دستگاه فلزیاب وجود دارد. از طرفی به خوبی می دانیم که در کشور ما تا چه حدی به دفینه یابی و کاوش گنج اهمیت داده می شود و طرفدار دارد. بر اساس موارد یاد شده؛ کاوشگران برای موفقیت در دفینه یابی و دستیابی به اهداف خود؛ نیاز به خرید و استفاده از دستگاه فلزیاب دارند.

چه فلزیابی در گیلان می تواند باعث موفقیت شود؟

در سطر های بالا خواندید که چرا به خرید یک فلزیاب در استان گیلان نیازمند می باشیم. حال اگر بخواهیم پاسخ این موضوع را بررسی کنیم؛ اگر بخواهیم با توجه به علم زمین شناسی پاسخی مطمئن و معتبر به این پرسش بدهیم؛ باید بگوییم که خاک کل کشور ایران دارای املاح معدنی زیادی می باشد. تفاوت زیادی از نظر ساختار خاک استان های کشور با یکدیگر ندارند. با در نظر گرفتن عمق اهداف و با در نظر گرفتن این موضوع که باید دستگاهی را به کار ببریم که با اقلیم کشور سازگار باشد؛ پیشنهاد ما استفاده از دستگاه های پالسی می باشد. حال این دستگاه ها خود به چندین بخش و سیستم تقسیم بندی می شوند. که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد.

چرا فلزیاب پالسی بهترین فلزیاب برای کاوش است؟

همان طور که می دانید سیستم های مختلف گنج یابی؛ دارای قابلیت ها و ویژگی های مختلفی می  باشند. از این رو از آنها در مکان های مختلفی و شرایط متفاوتی استفاده می شود. برای کسب موفقیت در کشور؛ ما به دستگاهی نیاز داریم که توانایی سازگاری بالایی با انواع خاک ها و شرایط آب و هوایی باشد. در خاک های پر املاح نویز زیادی دریافت نکند. قادر باشد تا اعماق بالایی را کاوش کند. برای کاهش حفاری های بی مورد؛ دارای قابلیت نقطه زنی باشد. این موارد به همراه بسیاری ویژگی های مثبت دیگر؛ تنها در سیستم کاوش پالسی وجود دارد. از این نظر می توان از این دستگاه ها و سیستم ها؛ به عنوان مناسب ترین برای کشف گنج در ایران؛ یاد کرد.

فلزیاب گیلان
فلزیاب گیلان

برخی از بهترین فلزیاب های پالسی

نحوه خرید فلزیاب در گیلان

همان طور که می دانید دستگاه های فلزیاب و استفاده از آنها در کشور ما دارای ممنوعیت قانونی می باشد. به همین دلیل تنها تعداد اندکی از این فروشگاه ها وجود دارد که به صورت قانونی فعالیت می کند. یکی از این کمپانی های معتبر تولید و عرضه فلزیاب در کشور؛ کمپانی آی کا پی وی می باشد. این کمپانی به دلیل محدودیت های موجود تنها دارای دو نمایندگی فعال و معتبر می باشد. فلزیاب تهران و فلزیاب شیراز. از همین رو خریداران و کاوشگران؛ برای خرید فلزیاب اورجینال؛ می توانند به نمایندگی فلزیاب تهران مراجعه؛ و یا با تماس با کارشناسان این مجموعه؛ دستگاه خود را به صورت آنلاین سفارش داده و درب منزل دریافت کنند.

مختصری از خدمات کمپانی IKPV

  • فروش فلزیاب به صورت اصل و اورجینال با گواهی اصالت
  • فروش به صورت نقد و اقساط
  • امکان خرید به صورت حضوری و تلفنی
  • امکان خرید به صورت معامله ای
  • ارائه آموزش های رایگان و جامع
  • ارائه گارانتی معتبر 12 ماهه
  • ارائه 10 سال خدمات پس از فروش
  • دارای مرکز تعمیرات؛ ارتقا و بروزرسانی معتبر
  • فروش انواع فلزیاب ؛ گنج یاب ؛ طلایاب ارزان قیمت
  • تست دستگاه در حضور مشتری قبل از فروش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا