مقالات فلزیاب

فلزیاب گنج یاب

تفاوت فلزیاب گنج یاب با یکدیگر چیست؟

همانطور که قبلا نیز بدان اشاره کرده ایم تنها تفاوت گنج یاب ها با فلزیاب ها در این است که گنج یاب ها توانایی تفکیک طلا را از سایر فلزات را دارند و قادر هستند در هنگام کاوش وجود طلا را با هشدار های مختلف به اپراتور گنج یاب اعلام کنند. دقت فلزیاب در این امر یکی از عوامل مهم تعیین کننده قیمت نهایی دستگاهها هستند. به غیر از این مورد تفاوت دیگر گنج یاب ها با فلزیاب ها در این است که اکثر گنج یاب ها از سیستم پالسی استفاده میکنند که هم عمق نفوذ بیشتری دارند و هم به زمین های معدنی حساسیت کمتری نشان میدهند. در ایران نیز استفاده از گنج یاب پالسی بسیار معمول تر است. به صورت کلی قیمت گنج یاب ها بیشتر از فلزیاب ها است.

فلزیاب یا گنج یاب ؟ کدامیک مناسب کار ما است؟

برای پاسخ به این سوال باید بدانید که انتظار شما از دستگاه چیست و اصولا با آن قرار است که چه کاری را انجام دهید. اگر فعالیت مورد نظر شما گنج یابی و دفینه یابی است پر واضح است که دستگاه مورد نظر باید گنج یاب باشد تا هم عمق کاوش مناسبی داشته باشد و هم دارای قدرت تفکیک باشد تا اگر اپراتور دستگاه به دنبال اجناس طلایی است بتواند جنس هدف را تشخیص دهد. استفاده از فلزیاب های معمول نیز برای گنج یابی اگر دانستن نوع جنس هدف برایتان مهم نیست مانعی ندارد ولی اگر میخواهید از دستگاه برای مصارف صنعتی مانند پیدا کردن سیم و کابل های زیر زمینی ، پیدا کردن لوله و مخازن زیر زمینی و… استفاده کنید خرید یک فلزیاب ارزان منطقی تر و بهتر است.

فلزیاب گنج یاب
فلزیاب گنج یاب

در هنگام خرید فلزیاب گنج یاب چه نکاتی باید مد نظر قرار بگیرد

مهمترین نکاتی که قبل از خرید دستگاه باید مد نظر داشته باشید به قرار زیر است :

  • تست عمق فلزیاب در زمین کاوش واقعی و به دست خریدار انجام شود
  • ثبات و پایداری دستگاه مد نظر قرار داده شود
  • درصد خطای دستگاه را تست کنید ( هیچ دستگاهی بدون خطا نیست )
  • قیمت دستگاه فلزیاب در مقایسه با دستگاههای هم رده
  • داشتن رابط کاربری ساده
  • دقت تصویر خروجی در فلزیاب تصویری
  • گارانتی و خدمات پس از فروش
  • اصل بودن دستگاه فلزیاب

آدرس فروشگاه معتبر گنج یاب

برای خرید انواع فلزیاب گنج یاب اصل و اورجیننال با گارانتی و ضمانت نامه به آدرس زیر مراجعه و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا دستگاه شما را در کوتاهترین زمان ممکن در هرکجای ایران برای شما ارسال کنند. در صورت حرید حضوری از مزایایی همچون آموزش کار با فلزیاب به صورت رایگان نیز برخوردار میشوید.

آدرس فروشگاه گنج یاب : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه ۲۱

تلفن تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ – ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا