مقالات فلزیاب

فلزیاب چند کاره

فلزیاب چند کاره

با سلام به شما کاوشگران و همراهان همیشگی سایت آی آر دیتکتینگ، در این مقاله می خواهیم راجع به فلزیاب چند کاره و یا فلزیاب مکمل با شما عزیزان صحبت کنیم، با ما همراه باشید تا کمی بیشتر با این دستگاه های حرفه ای و کارآمد آشنا شویم. انواع و مدل های مختلف فلزیاب های به وجود آمدند تا نیاز های مختلف کاوشگران را در تمام زمینه ها برطرف سازند و این نیاز نیز به خوبی برطرف شده و امروزه مشاهده می کنید که برای تمامی نیاز ها یک دستگاه فلزیاب خوب و با کیفیت وجود دارد.

فلزیاب چند کاره
فلزیاب چند کاره

نوع هدف و محل کاوش و جنس خاک و موقعیت مکانی هدف تعیین می کند که شما به چه تعداد از فلزیاب ها نیاز خواهید داشت. در موارد معمولی شما تنها با یک فلزیاب نیاز خود را برطرف ساخته و به هدف خود دست خواهید یافت، اما در موارد دیگر نیز شما به تعداد بیشتری از یک دستگاه نیاز خواهید داشت.

همان طور که کاملا مطلع هستید دستگاه های فلزیاب دارای قیمت های گزافی هستند، به همین خاطر افراد زیادی حتی قادر به خرید اولین دستگاه فلزیاب خود نیز نبوده و به هیچ عنوان نمی توانند چندین دستگاه را تهیه کنند. با احتساب این موضوع، این سوال مطرح می شود که چگونه می توان این نیاز را برطرف کرد. چرا که در اکثر کاوش ها نیاز به دستگاه های مختلف فلزیابی غیر قابل انکار می باشد.

آشنایی با فلزیاب چند کاره :

فلزیاب های چند کاره همانطور که از اسم آنها مشخص است با ترکیب و با استفاده از چند سیستم فلزیابی ساخته و طراحی شده اند. به همین دلیل آنها دارای قابلیت ها و عملکرد ها خاصی هستند که چندین سیستم فلزیابی آنها را دارا می باشند پس شما تنها با خرید یک دستگاه فلزیاب مکمل چند دستگاه فلزیاب را با مبلغی بسیار کمتر صاحب خواهید شد. سیستم هایی که بیشترین کاربرد ها را در کاوش ها دارند، سیستم فلزیاب آنتن را داری، فلزیاب نقطه زن، فلزیاب شعاع زن، فلزیاب تصویری و مواردی دیگر می باشد که خرید جداگانه آنها علاوه بر هزینه های بالا، محدودیت نقل و انتقال و کاوش راحت را به همراه خواهد داشت.

برخی از سیستم های فلزیاب مکمل ایرانی :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا