مقالات فلزیاب

فلزیاب چندکاره

فلزیاب چندکاره

همانطور که می‌ دانید اصلی ‌ترین عضو یک کاوش؛ دستگاه فلزیاب و گنج یاب می باشد. استفاده از این ابزارها؛ کاوش دفینه که یکی از سخت ترین فعالیت ها در جهان می باشد؛ یکی از راحت ترین و لذت بخش ترین فعالیت ها بدل می کند. دستگاه های فلزیاب؛ قادرند تا اهدافی را که کاوشگر مشخص و معین می کند؛ در چند متری عمق زمین به راحتی شناسایی کنند. اما از مهمترین نکاتی که کمتر کاوشگری به آن توجه و دقت می ‌کنند؛ این است که؛ فلزیاب ها دارای مدل های مختلفی می باشند. هر مدل بسته به نوع سیستم و متریال؛ دارای قابلیت های مختلف و ویژگی های متفاوت می باشند. به همین دلیل استفاده از یک فلزیاب نامناسب می‌تواند باعث عدم موفقیت شما گردد. اما یکی از فلزیاب های پرکاربرد و امروزی؛ فلزیاب های چندکاره می باشد. در ادامه کمی بیشتر با این دستگاه ها آشنا خواهید شد.

فلزیاب چندکاره
فلزیاب چندکاره

فلزیاب چندکاره

چندی است؛ عرصه فلزیابی با یک تکنولوژی جدید؛ با نام فلزیاب مکمل؛ متحول شده است. این فلزیاب ها دارای چندین سیستم در قالب یک دستگاه می باشند. دلیل ادغام؛ این سیستم ها و طراحی این فلزیاب های حرفه ای و پرکاربرد؛ افزایش شانس موفقیت کاوشگر و هزینه های جانبی می باشد. استفاده از چند دستگاه فلزیاب؛ با سیستم های کاوش متفاوت؛ می تواند سرعت کاوش را تا حد زیادی افزایش دهد. با کاهش خطا ها در حین استفاده از چند دستگاه فلزیاب؛ کاوشگر می تواند انتخاب دقیق تر و بهتری را داشته باشد.

اما با توجه به قیمت دستگاه فلزیاب؛ و با در نظر گرفتن؛ نرخ تورم در کشور ما؛ خرید حتی یک دستگاه فلزیاب؛ برای بسیاری از کاوشگران ما مشکلی بزرگ می باشد. به همین دلیل کارشناسان و طراحان کشورمان در کمپانی آی کا پی وی؛ تصمیم گرفتند دستگاه فلزیابی را تولید کنند که؛ دارای چندین سیستم کاوش به صورت همزمان و در قالب یک دستگاه فلزیاب؛ باشد. در ادامه شما را با تعدادی از قویترین دستگاه های فلزیاب مکمل موجود در کشور آشنا خواهیم کرد. همچنین برای مشاهده لیست کامل محصولات به همراه قیمت؛ می توانید اینجا را کلیک نمایید.

تعدادی از فلزیاب های مکمل حرفه ای

  • فلزیاب HS366 PROFESSIONAL,
  • فلزیاب DERAK 110,
  • فلزیاب AJM IMAGING,
  • فلزیاب AUR 370 PLUS,
  • فلزیاب TACHAR T1

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا