فلزیاب خارجی

فلزیاب پرومتالین

فلزیاب پرومتالین

در میان کاوشگران حرفه ای بسیاری از افراد در کاوشهای خود می خواهند که از دستگاه های فلزیاب خارجی استفاده کنند. کشور آلمان یکی از پیشرو ترین کشور های سازنده دستگاه های فلزیاب و گنج یاب می باشد که دستگاه های آنها از بالاترین کیفیت موجود برخوردار می باشند. آلمان با استفاده از مجرب ترین متخصصین این عرصه بار دیگر دنیای ردیابی گنج را شگفت زده کرده اند، این بار این کشور صنعتی اقدام به ساخت یک دستگاه حفره یاب قوی کردند که تحت عنوان فلزیاب پرومتالین به بازار های جهانی عرضه شد و در مدت زمان کوتاهی به یک فلزیاب معروف و پر فروش تبدیل شد.

فلزیاب پرومتالین
فلزیاب پرومتالین

ساختار فلزیاب پرومتالین

این دستگاه از بهترین مواد اولیه تهیه شده است که آن را قادر می سازد تا با حداکثر توانایی و عملکرد خود به کاوش بپردازد. عمق کاوش یکی از مهم ترین و اساسی ترین گزینه ها برای کاوش مخصوصا درون ایران می باشد چرا که با توجه به قدمت این کشور دفینه های آن در اعماق بالایی قرار دارد و فلزیاب پرومتالین این نیاز  را به خوبی با عمق کاوش 10 متری بر طرف کرده است. قابلیت حفره یابی یکی از ویژگی هایی می باشد که حتی وجود آن در دستگاه های فلزیاب معمولی نیز کاربرد زیادی دارد، چرا که شما را قادر می سازد تا حفره های درون زمین و دیواره ها، مقبره ها، مزار ها و اتاقک ها را تشخیص دهید و دفینه های آن ها را خارج سازید.

فلزیاب تصویری مدت زمانی می باشد که وارد دنیای فلزیابی و دفینه یابی شده است، این دستگاه ها از بدو ورود به یک دستگاه بسیار محبوب بدل شد، چرا که قابلیت ارائه تصاویر به کاوشگر این اجازه را می دهد که زیر ساخت ها و لایه های مختلف زمین و ساختار آنها و موانع موجود را مشاهده کرده و بهترین راه رسیدن به هدف را مشخص کند، گنج یاب پرومتالین به خوبی این قابلیت را ارائه داده و تصاویر واضحی را از نمایشگر 7 اینچی خود نمایش می دهد.

برخی از قابلیت های این دستگاه فلزیاب مکمل

  • عمق کاوش فلزیاب ۱۰ متری
  • عمق حفره یابی ۱۵ متر
  • صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت جهت مشاهده تمامی جزئیات
  • دارای هدفون بی سیم جهت شنیدن ریز ترین تغییرات در دستگاه
  • استعلام اورجینال بودن کالا از طریق بارکد
  • استفاده از دو سیستم مکملی ۳D و GPR

تلفن تماس : 09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا