مقالات فلزیاب

فلزیاب پالسی حرفه ای

فلزیاب پالسی حرفه ای

همان طور که  می دانید فلزیاب ها دارای انواع مختلف و گوناگونی هستند. گونه های مختلف این دستگاه ها به طبع باعث ایجاد ویژگی های گوناگونی نیز می شوند که در مواقع مختلف می تواند به کمک شما آمده و اهداف تان را پیدا کنند. یکی از  قوی ترین و معروف ترین این سیستم ها سیستم فلزیاب پالسی حرفه ای می باشد. موضوع صحبت ما نیز در این مقاله دستگاه ها و گنج یاب پالسی می باشد. با ما همراه باشید. سیستم ها دارای ویژگی های زیادی می باشند که هر کدام از آنها دارای نقاط ضعف و قدرت زیادی هستند. مهم ترین ویژگی این سیستم که باعث معروفیت و محبوبیت زیادی برای آن شده است، توانایی آن در نفوذ به اعماق بالا می باشد. که حتی در صورت استفاده از قطعات با کیفیت و در شرایط مناسب از مرز 10 متر نیز عبور می کند.

فلزیاب پالسی حرفه ای
فلزیاب پالسی حرفه ای

این سیستم فلزیابی از یک کویل به عنوان فرستنده و گیرنده استفاده می کند و در لحظه تعداد زیادی از پالس ها را ارسال می کند. این پالس ها در برخورد با اهداف برگشت داده شده و توسط همان کویل دریافت و پس از تجزیه و پردازش با نرم افزار های خاصی همانند ویژوالایزر دیتا های دقیقی را به اپراتور می دهد.

برخی از حرفه ای ترین فلزیاب های پالسی

مجموعه نکات زیادی را باید در نظر گرفت تا بتوان یک دستگاه فلزیاب را حرفه ای و قوی دانست. و این موضوع نیاز به تخصص زیادی نیز دارد. اما با توجه به یک سری معیار های استاندارد می توان برخی از دستگاه ها را برتر از دیگری دانست. کارشناسان ما با در نظر گرفتن عواملی که از مهم ترین آنها می توان به ؛ قیمت مناسب، رابط کاربری ساده، سازگاری بالا، قدرت تفکیک خوب عمق کاوش بالا و موارد دیگری تعدادی از دستگاه های خوب را آماده کرده اند که در ادامه آنها را مشاهده خواهید کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا