مقالات فلزیاب

فلزیاب و گنجیاب

فلزیاب و گنجیاب

دستگاه های فلزیاب و گنجیاب از ابزار هایی می باشند که برای ردیابی و کشف گنج بکار گرفته می شوند. تنها اهداف طراحی این دستگاه ها کشف گنج نمی باشد. اما مهم ترین استفاده ای که از این ابزار ها می شود؛ کشف گنج می باشد. از این رو فروش این دستگاه ها در این حیطه؛ با ارقام بالایی صورت می گیرد. بسیاری از کاوشگران بدون اعتنا به برند و مارک یک دستگاه اقدام به خرید می کنند. در بازار های داخلی شاهد وجود انواع برند ها و دستگاه های فلزیاب می باشیم. کاوشگران تنها در زمان خرید فلزیاب؛ به مواردی همانند قیمت فلزیاب و قابلیت هایی که فروشندگان ادعا می کنند؛ اهمیت می دهند.

فلزیاب و گنجیاب
فلزیاب و گنجیاب

 نحوه خرید فلزیاب و گنجیاب

درخواست اطلاعات از فروشنده و یا فروشندگان یک موضوع مهم و کاملا لازم می باشد. اما باید به این موضوع توجه داشته باشید که؛ صحبت های فروشنده برای شما حجت نباشد. در سراسر جهان و مخصوصا کشور ما؛ رقابت سنگینی برای فروش دستگاه های فلزیاب وجود دارد. از این رو هر فرد و هر فروشنده سعی بر خوب جلوه دادن و بهتر جلوه دادن محصول خود می باشد. از این رو نمی توان به تمامی صحبت های آنها اعتماد کرد. بر این اساس باید حتما دقت داشته باشید که تمامی ادعا های فروشنده و تولید کننده را در یک مکان طبیعی، با تست حضوری مورد ارزیابی قرار دهید. در این صورت می توان به طور کامل توانایی های محصول را مشاهده کرد.

البته باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که تمامی نکات خرید؛ تست آن نخواهد بود. باید به مواردی همانند گارانتی دستگاه و اصالت دستگاه نیز توجه داشت. فلزیاب ها ؛ به دلیل سیستم های حساس؛ در اغلب موارد به سرعت دچار ایرادات و مشکلاتی می شوند. از این رو؛ در صورت خرید و استفاده از یک دستگاه دارای گارانتی ؛ می تواند شما را از زیان ها مالی به دور کند. موارد مهم دیگری نیز وجود دارد که رعایت آنها دارای اهمیت زیادی می باشد. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما و یا مشاورین موجود در این عرصه؛ مشاوره بگیرید.

برخی از برترین سیستم های گنج یابی

کاوشگران عزیز می توانند برای خرید یک فلزیاب خوب و سازگار با اقلیم ایران؛ علاوه بر انتخاب یکی از محصولات زیر؛ با کلیک بر اینجا؛ لیست کامل بهترین و خوش قیمت ترین محصولات موجود در ایران را مشاهده نمایند. لازم به ذکر است که تمامی این محصولات دارای گارانتی 1 ساله می باشد.

  • فلزیاب RICHEL M-80
  • گنج یاب HS366
  • طلایاب AUR 370 PLUS
  • فلزیاب ANTARES IMAGING
  • فلزیاب KOMATSU A-U-2
  • گنجیاب ZICCO X2
  • گنج یاب ANTARES

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا